The Game Awards2017: تریلر جدید بازی Warframe

The Game Awards2017: تریلر جدید بازی Warframe

احمد هاتفی ۱۷ آذر ۱۳۹۶ نظرات

در جریان مراسم The Game Awrads 2017 تریلر جدید بازی WarFrame منتشر و اطلاعات جدید آن توسط این ویدیو اعلام شد. با گیمر همراه باشید.

 

بازی WarFrame یکی دیگر از عنوان های معروف در شبکه آنلاین استیم با سبکی Free To Play و سوم شخص شوتر می باشد که توسط کمپانی نام دار، Digital Extremes برای پتلفرم های PS4 ،PC ،Xbox One گام در صنعت گیم نهاد.

در این بازی، با جهانی رو به رو هستیم که می توانیم آن را Tenno (یک حزب یا فرقه) صدا بزنیم!. جایی که همه ما کنترل آن را درست خواهیم داشت و بیشتر جنگ های سرسخت در آنجا رخ خواهد داد و به پایان می رسد.

The Game Awards 2017,The Game Awards,WarFrame,Digital Extremes,Steam,تریلر,تریلر بازی,تریلر جدید,تریلر جدید بازی,تریلر جدید بازی Warframe,داستان بازی Warframe,بازی های برتر مراسم The Game Awards 2017,استیم

گیمرها در قالب شخصیت هایی، داخل بازی ایفای نقش خواهند کرد که شباهت بسیار زیادی به ربات های هوشمند دارند! ربات هایی که مجهز به تکنولوژی لیزر می باشند. این ربات ها در فرقه Tenno، مبارزان باستان نام دارند، مبارزانی که تا آخرین نفس از سرزمین خود دفاع می کنند.

تریلر جدیدی که از بازی WarFrame در مراسم The Game Awards 2017 منتشر شده، کاراکترها و ویژگی های جدیدی را که قرار است برای آن عرضه شود را نشان می دهد.

این بازی در حال حاضر در دسترس کاربران PC ،PS4 و Xbox One می باشد.

در ادامه می توانید تریلر جدید این بازی را که در مراسم The Game Awards 2017 منتشر شد را تماشا کنید.

برای دانلود این ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام کنید

 

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات