پوشش زنده مراسم The Game Awards 2017 [تمام شد]

پوشش زنده مراسم The Game Awards 2017 [تمام شد]

پویا سیف دوست ۱۷ آذر ۱۳۹۶ نظرات

همانطور که می دانید مراسم The Game Awards رویدادیست که در آن بهترین بازی ها و بازی سازان براساس منتقدان انتخاب شده و جایزه می گیرند. با گیمر همراه باشید تا نتایج این مراسم را با شما به اشتراک بگذاریم.

 

هرساله با مراسم The Game Awards 2017 بهترین بازی، برترین کارگردان ها، دلنشین ترین موسیقی متن بازی، بهترین گرافیک بازی و… معرفی و به سازندگان این عناوین پاداش داده می شود. بازی هایی که در این مراسم بعنوان برترین انتخاب می شوند، بعدها نسخه اصلی آن ها منتشر می شود که شامل تمامی بسته های الحاقی (DLC) و جزئیات منتشر شده جدا هستند.

 

با اینکه جزئیات مراسم The Game Awards 2017 از قبل بدست آمده است و لیست نامزدها معلوم است، بدلیل شکوه دیدن بزرگان بازی سازی از جمله هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) و همچنین تریلرهای جدید از بازی های آینده، تمایل بیشتری نسبت به تماشای این مراسم داریم. این تریلرها از بازی هایی هستند که تا به حال جزئیات کمتری از آن ها دیده شده و در عین حال از عناوین مورد انتظار آینده محسوب می شوند. بازی هایی همچون God of War و Death Stranding که همه ما مشتاقانه برای دیدن تریلر آن ها آماده هستیم!

 

مثل روال هرساله، جف کیلی (Geoff Keighley)، یکی از فعالان حوزه صنعت بازی، در این مراسم یکی از مجریان صحنه خواهد بود. این شخص در صفحه توییتر خود گفته است که در این مراسم شاهد بازی های سبک AAA و غافلگیرکننده ای خواهیم بود. پس واقعا باید این شب را تا صبح منتظر ماند و مراسم را به صورت زنده تماشا کرد!

 

این رویداد در ساعت ۵ این صبح (۱۷ آذر) شروع خواهد شد. تیم گیمر در نظر دارد تا لحظه به لحظه این مراسم را به صورت زنده تقدیم شما کند.

 

مراسم شروع شد…
Watch live video from thegameawards on www.twitch.tv

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات