منتظر Death Stranding در مراسم Game Awards 2017 باشید

منتظر Death Stranding در مراسم Game Awards 2017 باشید

احمد هاتفی ۱۲ آذر ۱۳۹۶ نظرات

به تازگی جف کیلی (Geoff Keighley) تریلری از رویداد Game Awards 2017 منتشر کرده که احتمال خبری درباره بازی Death Stranding را افزایش می دهد. با گیمر همراه باشید.

 

چندی است که کوجیما همه ما را در خماری گذاشته است و نه اخبار کاملی را اعلام می کند و نه دست از شیطنت هایش برمی دارد.

حال که رویداد The Game Awards 2017 نزدیک است امیدواریم غیبتش در E3 و Gamescom را جبرا کند و با اخباری جدید و دستی پر به مراسم Game Awards بیاید. در جدیدترین اخبار این مراسم تریلری از سوی جف کیلی (Geoff Keighley) منتشر شده است که شاهد صحنه‌ های کوتاهی از بازی‌ هایی نظیر Ghosts of Tsushima، Mario + Rabbids Kingdom Battle، League of Legends هستیم. اما مهم‌ترین نکته موجود در این ویدئو، حضور هیدئو کوجیما در پایان آن و بیان عبارت «و یک چیز دیگر» محسوب می‌ گردد.

با توجه به شخصیتی که از هیدئو کوجیما سراغ داریم این نمی تواند اشتباه یا تصادفی باشد و باید اخبار بسیار مهمی پشت این قسمت از تریلر باشد.

همچنین، مدتی پیش، گیرمو دل تورو (Guillermo del Toro) که در این بازی نقش خواهد داشت نیز ابراز کرد که احتمالاً تا مدتی دیگر گیم‌پلی این بازی به نمایش گذاشته شود. در راستای دیگر اخبار مرتبط با این بازی، چندی پیش اعلام شد که کار ساخت هسته اصلی این بازی به اتمام رسیده است. همچنین شاهد انتشار شایعه‌ ای بودیم که حاکی از جریان داشتن وقایع داستانی این بازی در فضا داشت که از این نشانی می‌ توانید به جزئیات بیشتری در این رابطه دست پیدا کنید.

Death Stranding,Kojima Productions,Hideo Kojima,Kojima,The Game Awards 2017,بازی جدید کوجیما,بازی جدید هیدئو کوجیما,دث استرندینگ,بازی دث استرندینگ,اطلاعات جدید بازی Death Stranding,تاریخ انتشار بازی Death Stranding,کوجیما پروداکشنز,هیدئو کوجیما,اطلاعات کوجیما درباره بازی Death Stranding,زندگی‌ نامه کوجیما

بازی Death Stranding ساخته جدید هیدئو کوجیما (کارگردان سری بازی های متال گیر) می باشد و او این عنوان را در استودیو خود یعنی Kojima Productions تهیه و توسعه می دهد و تا بحال تاریخی برای عرضه این عنوان بیان نکرده است.

منبع:

YouTube

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات