تاریخ انتشار نسخه نینتندو سوییچ بازی WWE 2K18

تاریخ انتشار نسخه نینتندو سوییچ بازی WWE 2K18

احمد هاتفی ۱۵ آذر ۱۳۹۶ نظرات

کمپانی ۲K Games در جدیدترین اخبار بازی WWE 2K18 تاریخ انتشار نسخه نینتندو سویچ و تصاویر جدیدی از این نسخه را منتشر ساخته است. با گیمر همراه باشید.

 

عنوان WWE 2K18 در تاریخ ۲ مهرماه برای پلتفرم های PC، PS4 و ایکس باکس وان منتشر شده است و حال کاربران کنسول نینتندو سوییچ لحظه شماری می کنند تا نسخه سوییچ این عنوان در تاریخ ۶ دسامبر (۱۵ آذر) منتشر شود.

این اولین نسخه از سری بازی های کشتی کج است که به کنسول های نینتندو راه می یابد و از آنجایی که از توانایی های سوییچ با خبر هستیم ادغام این دو ترکیبی عالی را ایجاد خواهند کرد.

نسخه سوئیچ عنوان مذکور شامل تمامی حالت‌ های بزرگ این سری یعنی: Road to Glory، My Career، حالت قابل شخصی‌ سازی Universe Mode، بخش آنلاین، حالت چندنفره محلی و Creation Suite؛ خواهد بود.

همچنین در نسخه مذکور شاهد سیستم تشخیص وزن جدید، انیمیشن‌ های جدید، منطقه پشت صحنه، بزرگ‌ ترین لیست کشتی‌ گیران در تمامی سری WWE و امکان نمایش شش کاراکتر بطور همزمان در یک تصویر؛ خواهیم بود. دارندگان سوئیچ می‌ توانند عنوان WWE 2K18 را هم بوسیله تلویزیون و هم بصورت قابل حمل، و تا حداکثر به مراه ۴ بازیکن بصورت آنلاین و یا محلی تجربه نمایند.

در این نسخه کاراکتر Kurt Angle قابل بازی خواهد بود. و بازیکنانی که بازی را بصورت دیجیتالی تهیه نمایند، می‌ توانند تا تاریخ ۱۳ دسامبر (۲۲ آذر) بسته‌ الحاقی منتشر شده برای بازی را بدون پرداخت هیچ هزینه‌ ای دریافت کنند.

همانطور که در ابتدای خبر اشاره شد، عنوان WWE 2K18 فردا برای کنسول نینتندو سوئیچ عرضه می‌ شود.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات