بازی StarCraft II رایگان می شود

بازی StarCraft II رایگان می شود

عیسی روح گندم ۱۱ آذر ۱۳۹۶ نظرات

مدیر عامل کمپانی بیلیزارد (Blizzard) در مراسم BlizzCon 2017 اعلام کرد بازی Starcraft II: Wings of Liberty از تاریخ ۱۴ نوامبر رایگان خواهد شد. با گیمر همراه باشید.

 

بازی Starcraft II: Wings of Liberty یکی از بی نظیرترین بازی های استراتژیکی جهان در سال ۲۰۱۰ از طرف شرکت بیلیزارد به بازار عرضه شد و در سال ۲۰۱۳ و ۲۰۱۵ در ادامه داستان بازی Heart of the Swarm و Legacy of the Void نیز منتشر شد. حال بیلیزارد در راستای جذب بازیکنان بیشتر برای این شاهکار خودبخش داستانی  (تکنفره) Starcraft II: Wings of Liberty را رایگان می کند. بجز این بخش داستانی بازی قسمت چند نفره نیز بصورت رایگان در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت و بازیکنان می توانند فرماندهان هر سه نژاد Kerrigan,  Raynor و Artanis را بدست بگیرند و همچنین به تمام واحدهای  Wings of Liberty، Heart of the Swarm و Legacy of the Void دسترسی دارید.

 

در این قسمت چند نفره شما به قسمت ارتقای سطح و رتبه بندی جهانی بازی دسترسی خواهید داشت و می توانید با تمام بازیکنان سراسر جهان رقابت بکنید. البته شما فقط تا سطح ۵ می توانید ارتقای سطح کنید. ولی همچنان دیگر قسمت های داستانی به صورت پولی باقی می ماند و در صورتی که بخواهید این قسمت ها را بازی کنید می توانید هر قسمت از بازی را به قیمت ۱۴.۹۹ دلار به صورت تک تک خریداری کنید یا با یک پک ۳۹.۹۹ دلاری همه را یک جا بخرید.

اگر از کسانی هستید که این بازی را قبل از تاریخ ۳۱ اکتبر ۲۰۱۷ خریداری کردید می توانید قسمت دوم داستانی Sraecraft II را با نام  Heart of the Swarm را بصورت رایگان از تاریخ ۸ نوامبر تا ۸ دسامبر بازی کنید.

 

آخرین بروز رسانی بازی Starcraft II در تاریخ ۲۸ نوامبر ۲۰۱۷ در جهت تعادل سازی بین نیرو ها منتشر خواهد شد.

منبع:

Battle.net

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات