ویدیو: گیم‌پلی جدید بازی Black Mirror منتشر شد

ویدیو: گیم‌پلی جدید بازی Black Mirror منتشر شد

احمد هاتفی ۰۲ آذر ۱۳۹۶ نظرات

Black Mirror بازی ترسناکی است که عنوانی مستقل از این سری به حساب می آید و حال گیم پلی جدید آن نیز منتشر شده است. با گیمر همراه باشید.

 

جدیدترین عنوان Black Mirror ریبوتی از این سری می باشد و در همین راستا این بازی Black Mirror 4 محسوب نمی شود و یک شروع و تجسم دوباره از سری گوتیک و ترسناک Black Mirror تلقی می‌ شود. به همین دلیل، نیازی به تجربه‌ ی نسخه‌ های قبلی سری برای فهم داستان نیست.

داستان بازی درباره درباره‌ی فردی به نام دیوید گوردون (David Gordon) است که هرگز موفق به شناخت کامل پدر عجیب خود نشده و حال، از رفتن به خانه‌ ی اجدادی خانواده‌ اش در کوهستان‌ های اسکاتلند به‌ دلیل خودکشی پدرش شوکه شده است.

شرایط مرگ پدر دیوید، عجیب و غریب بوده و او حتی از وضعیت پدرش در چند هفته‌ ی آخر خبر ندارد. در ادامه، دریافت ارثیه‌ به بهانه‌ ای برای دیوید تبدیل می‌ شود تا به قلعه‌ ای برود که پدرش در آن‌ جا بزرگ شده و با خانواده‌ ای که تاکنون با آن‌ ها ملاقات نداشته، آشنا شود و در نهایت راز مرگ مرموز پدرش را دریابد.

جدیدترین نسخه این سری هم از عامل ترس و وحشت برخوردار است تا حس و حال سه نسخه اصلی را به بازی باز منتقل کند. سازندگان اعلام کرده اند که برای شروع این بازی نیازی نیست تا قسمت های قبلی بازی تجربه شود چرا که با عنوانی مستقل مواجه هستیم.

بازی Black Mirror در ۲۸ نوامبر مصادف با ۷ آذر برای رایانه‌ های شخصی و کنسول های نسل هشتمی پلی‌ استیشن ۴ و ایکس‌ باکس وان عرضه می‌ گردد.

در ادامه می توانید گیم پلی جدید این بازی را تماشا کنید.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 480

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات