ادامه صدرنشینی بازی COD: WWII در چارت انگلیس

ادامه صدرنشینی بازی COD: WWII در چارت انگلیس

احمد هاتفی ۲۲ آبان ۱۳۹۶ نظرات

جدیدترین نسخه از سری Call of Duty در دومین هفته عرضه اش نیز توانسته صدر چارت بازی های پرفروش انگلستان را حفظ کند. با گیمر همراه باشید.

 

هفته گذشته بود که مورد انتظارترین بازی سال ۲۰۱۷ یعنی بازی Call of Duty: WWII منتشر شد و توانست بازخورد بسیار خوبی را دریافت کند و تنها در سه روز ابتدایی عرضه اش به رقم ۵۰۰ میلیون دلار برسد.

حال این بازی در دومین هفته انتشارش قرار دارد و همچنان صدر جدول چارت بازی های پرفروش بریتانیا را نیز در اختیار دارد.

در رده دوم چارت این هفته (۵ نوامبر – ۱۱ نوامبر) بازی شبیه ساز فوتبال FIFA 18 جای گرفته است که نسبت به هفته گذشته صعود تک رده ای داشته است.

جدیدترین نسخه بازی اساسینس کرید با عنوان Assassin’s Creed: Origins این هفته (۵ نوامبر – ۱۱ نوامبر) نزولی یک پله ای داشته است و رده سوم را بنام خود ثبت کرده است.

عنوان Need for Speed: Payback که جدیدترین نسخه از این سری می باشد در تاریخ ۱۹ آبان منتشر شد اما آنچنان که انتظار از این بازی می رفت ظاهر نشد و حتی نمرات متوسطی را دریافت کرد و به همین خاطر در هفته اول عرضه اش شاهد جایگیری آن در میانه های جدول و در رده ۴ هستیم.

بازی دیگری که این هفته (۵ نوامبر – ۱۱ نوامبر) منتشر شده است بازی Sonic Forces می باشد. داستان بازی Sonic Forces از این قرار است که دکتر اگمن معروف موفق شده با قدرت ویژه جدیدش، بیشتر بخش‌ های جهان را تصرف و کنترل کند و این وسط، سونیک و دوستانش هم یک گروه مقاومت تشکیل داده‌ اند و سعی می‌ کنند برای پس گرفتن جهان تلاش کنند.

بازی Sonic Forces در اولین هفته عرضه اش در جایگاه ۵ ایستاده است.

Super Mario Odyssey یکی از عناوین موفق کنسول نینتندو سوییچ می باشد که قبل این هم توانسته صدر جدول چارت انگلستان را بنام خود ثبت کند و این هفته (۵ نوامبر – ۱۱ نوامبر) نیز با سقوط دو پله ای در رده ۶ام جای گرفته است.

عنوان ریسینگ و محبوب Forza Motorsport 7 این هفته تغییری را در خود شاهد نبوده است و در همان جایگاه هفتم هفته گذشته اش باقی مانده است. پشت سر Forza Motorsport 7 عنوان Forza Horizon 3 قرار گرفته است و با توجه به هفته گذشته یک پله صعود داشته است.

عنوان Gran Turismo Sport این هفته (۵ نوامبر – ۱۱ نوامبر) با سقوط چند رتبه ای مواجه بوده است و پس از برادران Forza در رده نهم ایستاده است. Gran Turismo Sport جدیدترین عنوان از این سری و اولین نسخه می باشد که برای کنسول های نسل هشتمی عرضه می گردد. این بازی نسبت به هفته پیش ۴ رتبه سقوط داشته است.

و اما در رتبه دهم این چارت بازی Football Manager 2018 قرار گرفته است که عناونی برای شبیه سازی مربیگری فوتبال می باشد.

در ادامه می‌توانید لیست کامل چارت بازی‌های پرفروش این هفته (۵ نوامبر – ۱۱ نوامبر) کشور انگلستان را مشاهده کنید.

  1. Call of Duty: WWII
  2. FIFA 18
  3. Assassin’s Creed Origins
  4. Need for Speed Payback
  5. Sonic Forces
  6. Super Mario Odyssey
  7. Forza Motorsport 7
  8. Forza Horizon 3
  9. Gran Turismo Sport
  10. Football Manager 2018

 

عناوین جدید این هفته

Football Manager 2018

جدیدترین نسخه ی بازی Football Manager   در تاریخ ۱۰نوامبر ۲۰۱۷ منتشر شد. این بازی همانند سال پیش خود از قفل گذاری Denuvo استفاده می کند و برای اولین بار در این مجموعه شاهد عرضه‌ ی همزمان نسخه‌ی موبایل (بازی Football Manager Touch 2018) و کامپیوتر این بازی در کنار یکدیگر هستیم.

همه می گویند که فوتبال بازی عقیده ها و نظرات است و هرکسی طرز فکر خودش را دارد اما در این بازی تنها نظر شماست که مهم می باشد. از همین حالا شما تصمیم گیرنده ی تیم خود هستید.

چه کسی را قرارداد ببندید و چه کسی را بفروشید و چگونه بودجه ی خود را مدیریت کنید. آیا تاکتیک های شما مبتنی بر شرایط موجود و در دسترس می باشد یا آن ها را طوری تربیت می کنید که دیدگاه کلی روش بازی شما را پیاده سازی کنند؟

هرکسی که انتخاب کنید تا در بازی باشد یا بر روی نیمکت بشیند بر روی هارمونی ترکیب شما تاثیرگذار خواهد بود و این وظیفه ی شماست تا این موضوع را مدیریت کنید. هر تصمیمی که بگیرید به خودتان بر می گردد. درست تصمیم بگیرید تا ستاره ی صحنه شوید، سرتیتر روزنامه ها باشید و ترندهای غالب در رسانه های اجتماعی را به دست بگیرید.

نام شما در لیست اسطوره های فوتبال ثبت خواهد شد. البته اگر موفق شوید! باوجود تصمیمات غیرموازی که در داخل و خارج زمین برای شما وجود دارد و همگی بخشی از دنیای عمیق فوتبال می باشد، وقت آن رسیده است که نشان دهید شما کدام دسته از مربی های فوتبال هستید. در بیش از ۵۰ کشور مختلف فوتبالی دنیا حضور پیدا کنید، با هرکدام از ۲۵۰۰تیم فوتبال برتر دنیا که دوست دارید شروع کنید.

این بازی برای پلتفرم های Microsoft Windows ،Linux و اندورید منتشر شده است.

Sonic Forces

Sonic Forces عنوانی پلتفرمر می باشد که در تاریخ ۱۶ ابان برای پلتفرم های پلی‌ استیشن ۴، پی‌سی، نینتندو سوییچ و ایکس‌باکس وان منتشر شده است.

sega, Sonic,Sonic Forces,Metacritic,Meta,Super Mario Odyssey ,متا,متاکریتیک,متا بازی Sonic Forces,متای بازی Sonic Forces,متاکریتیک بازی Sonic Forces,نمرات بازی Sonic Forces,میانگین نمرات Sonic Forces,نمرات بازی Sonic Forces از دید سایت‌های معتبر دنیا,سگا,سونیک

داستان بازی Sonic Forces از این قرار است که دکتر اگمن معروف موفق شده با قدرت ویژه جدیدش، بیشتر بخش‌ های جهان را تصرف و کنترل کند و این وسط، سونیک و دوستانش هم یک گروه مقاومت تشکیل داده‌ اند و سعی می‌ کنند برای پس گرفتن جهان تلاش کنند.

Need For Speed: Payback

عنوان Need For Speed: Payback جدیدترین نسخه از این سری است که به گفته سازندگان به ریشه های خود بازگشته است اما این بازگشت پرشکوه نبوده است و نتوانسته نظر مثبت بسیاری را جلب کند.


Need for Speed Payback ساخته استودیو گوست گیمز است و آنطور که سازندگانش در نمایش‌ های بازی تاکید داشته‌ا ند، قصد ارائه تجربه‌ ای سینمایی از مسابقه با ماشین‌ های مختلف را دارد؛ به طوری که نمایش‌ های بازی یادآور سری فیلم‌ های سریع و خشمگین بودند. در Need for Speed Payback شاهد سه شخصیت مختلف هستیم که هر یک در کنترل و مسابقه دادن با نوع خاصی از ماشین‌ ها مهارت دارند و هدف‌ شان، از بین بردن کارتل شهر فورچن‌بی به نام The House است.

منبع:

Chart Track

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات