ویدیو: شخصیت‌های Fighter Pack 3 بازی Injustice 2

ویدیو: شخصیت‌های Fighter Pack 3 بازی Injustice 2

احمد هاتفی ۲۰ آبان ۱۳۹۶ نظرات

شخصیت های جدید بازی Injustice 2 تحت عنوان بسته الحاقی Fighter Pack 3 توسط استودیو ندررلم معرفی شدند. با گیمر همراه باشید.

 

همانطور که خبر دارید استودیو ندررلم (Nether Realm) جدیدترین عنوان خود را با نام Injustice 2 راهی بازار کرده است.

این استودیو اعلام کرده بود که در طول سال جاری میلادی DLC هایی را عرضه خواهد کرد که حاوی شخصیت های جدیدی هستند و نام  آن ها را فایترپک نامید. حال شاهد این هستیم که سومین نسخه از این بسته های الحاقی معرفی شده است و حاوی شخصیت های جذابی نیز می باشد.

اولین کاراکتر Fighter Pack 3 شخصیت اتم است که او را از سریال Legends of Tomorrow شبکه‌ ی CW به یاد داریم و پیش از این استودیو ی ندررلم با انتشار یک تریلر کوتاه به معرفی آن پرداخت.

شخصیت بعدی این فایتر پک انچنترس (Enchantress)، کاراکتر شرور فیلم Suicide Squad است که جادوگری قدرتمند بوده و می‌ تواند انرژی جادویی را در جهت شفادادن و دورنوردی (Teleportation) به‌کار گیرد و به طور مستقیم هرگونه اشیاء غیرزنده را تحت تاثیر قرار دهد.

آخرین و غافل‌ گیرکننده‌ ترین بخش معرفی کاراکترها نیز مربوط به تایید حضور لاک پشت های نینجا در سومین Fighter Pack بازی بود و به این ترتیب هر چهار لاک‌پشت نینجا یعنی دوناتلو، مایکل آنجلو، رافائل و لئوناردو به‌عنوان یک شخصیت به فهرست مبارزان بازی اضافه می‌ شوند.

شخصیت اتم در تاریخ ۲۱ آذر منتشر خواهد شد و همچنین قبلا اعلام شده بود که آخرین شخصیت بسته الحاقی Fighter Pack 2 یعنی پسر جهنمی همزمان با انتشار نسخه PC این بازی عرضه خواهد شد.

بازی Injustice 2 ساخته استودیو ندررلم می باشد که در تاریخ ۲۱ اردیبهشت عرضه شده است و نسخه پی سی آن نیز تایید شده و قرار است بزودی برای طرفداران این پلتفرم منتشر گردد.

در ادامه می توانیسد تریلر معرفی بسته الحاقی Fighter Pack 3 را مشاهده کنید.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 480p

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات