جزئیات آپدیت جدید بازی COD: WWII

جزئیات آپدیت جدید بازی COD: WWII

احمد هاتفی ۲۰ آبان ۱۳۹۶ نظرات

استودیو اسلج همر گیمز با انتشار آپدیت جدیدی مشکلاتی اعم از اتصال بخش آنلاین و لیدربورد بازی را بهبود بخشیده است. با گیمر همراه باشید.

 

بازی Call Of Duty: WWII چندروزی است که منتشر شده است و فراتر از انتظارت ظاعر شده و توانسته فروش رکرود در روزهای ابتدایی کمپانی اکتیویژن را بهبود بخشد.

امروزه انتشار بسته های الحاقی و آپدیت های مختلف برای یک بازی امری عادی شده است و این ها برای بهبود عملکرد و افزودن جزئیاتی به بازی می باشد. حال اکتیویژن پس از چند روز دست به انتشار بروز رسانی برای بازی Call Of Duty: WWII زده است تا این عنوان روان تر و سریع تر از قبل اجرا شود و مشکلات مختلفی را رفع نماید.

طبقه اعالم استودیو اسلج همر گیمز پس از این آپدیت مشکلات مربوط به اتصالات رفع و بهبودهایی روی این بخش انجام شده و نسبت به قبل با ثبات‌ تر شده است. همچنین در کنار این مورد، بعضی از باگ‌ ها و مشکلات بازی نیز رفع شده‌ اند. در بخش لیدربورد ظاهرا مشکل این بخش رفع شده است و هیچ اشاره‌ ای نشده که آیا به دنبال رفع مشکل لیدربورد، آیا Headquarter بازی از حالت تک نفره به حالت اجتماعی تبدیل شده است یا نه.

مشکل دیگری که اعلام شده است در این آپدیت رفع شده مربوط به سلاح های بازی می باشد که گفته شده است برخی بسیار قدرتمند و برخی دیگر ضعیف تر از یک تفنگ معمولی ظاهر شده اند و این آپدیت این مشکلات را رفع خواهد کرد.

بروزرسانی ۱.۰۵ بازی Call of Duty: WWII حدود ۱.۱ گیگابایت حجم دارد و برای پلی‌ استیشن ۴ و ایکس‌ باکس وان منتشر شده است. نکته‌ ی جالب اینجا است که استودیو اسلج‌ همر اعلام کرد که باز هم آپدیت دیگری برای بازی در طول این مدت منتشر خواهد شد. بروزرسانی مخصوص کاربران پی‌ سی نیز در آینده در دسترس قرار خواهد گرفت.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات