بسته الحاقی Operation White Noise بازی Rainbow Six Siege معرفی شد

بسته الحاقی Operation White Noise بازی Rainbow Six Siege معرفی شد

احمد هاتفی ۱۳ آبان ۱۳۹۶ نظرات

یوبیسافت بسته الحاقی Operation White Noise بازی Rainbow Six Siege که دارای ۳ اپراتور و یک نقشه جدید می باشد را معرفی کرد. با گیمر همراه باشید.

 

یوبیسافت بسته الحاقی جدیدی را برای بازی Rainbow Six Siege معرفی کرده است ک همانند DLC قبلی این بازی دارای ۳ اپراتور و یک نقشه برای این بازی به ارمغان می آورد.

Operation White Noise نام جدیدترین بسته الحاقی این بازی شوتر است که در آن بازیکنان بالای برج مراقبت و بر فراز شهر سئول به مبارزه می‌ پردازند. این بسته الحاقی سه اپراتور جدید را نیز به بازی اضافه می‌ کند که یکی از آن ها یک اپراتور لهستانی است و واحد عملیاتی GROM از کشور لهستان را تکمیل می‌ کند.

دو اپراتور متعلق به نیروهای ویژه گردان ۷۰۷ از کشور کره نیز اپراتورهای دیگری هستند که از طریق این DLC به بازی راه می‌ یابند.

فعلا اطلاعاتی درباره تاریخ عرضه این بسته الحاقی و قیمت آن منتشر نشده است، اما کمپانی یوبیسافت اعلام کرده است که جزئیات مربوط به اپراتورها و دیگر موارد را در طول برگزاری مسابقه فینال لیگ حرفه‌ ای Rainbow Six Siege در روزهای ۲۷ و ۲۸ آبان‌ماه (۱۸ و ۱۹ نوامبر) اعلام خواهد کرد.

طبق اخبار اعلام شده بسته الحاقی Operation White Noise آخرین بسته از فصل ۴ و سال دوم بازی است ولی یوبیسافت اعلام کرده است که در آینده محتوای بیشتری ار برای این عنوان منتشر خواهد کرد.

یوبیسافت اعلام کرده است:

“به‌زودی اخبار بیشتری را پیرامون محتوای هیجان‌ انگیز سال سوم بازی به اشتراک می‌ گذاریم، ولی در حال حاضر می‌ خواهیم تا از کل تیم سازنده‌ ی بازی Rainbow Six Siege تشکر ویژه‌ ای بجا آوریم.”

در ماه شهریور بود که یوبیسافت بسته الحاقی Operation Blood Orchid در دست کاربران قرار داد. این بسته شامل نقشه‌ ی Theme Park واقع در هنگ کنگ و سه اپراتور با نام‌ های اِلا، یینگ و لیژِن میشد. دو اپراتور از این سه اپراتور مربوط به واحد ویژه‌ ی هنگ کنگ می‌ شدند و یک اپراتور دیگر، جزو واحد ضد تروریستی GROM لهستان بود.

در گذشته شاهد این بوده ایم که بسته های الحاقی بازی Rainbow Six Siege دو اپراتور جدید بودند اما در اوایل سال جاری اعلام شد که بسته الحاقی نیروهای کشور لهستان کنسل شده است و به همین دلیل دو DLC نهایی این عنوان با ۳ اپراتور عرضه شده اند.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات