ویدیو: تریلر داستانی جدید بازی God of War

ویدیو: تریلر داستانی جدید بازی God of War

احمد هاتفی ۱۱ آبان ۱۳۹۶ نظرات

سازندگان جدیدترین نسخه خدای جنگ (God of War) تریلری را منتشر کرده اند که به پیش زمینه بازی اشاره می کند. با گیمر همراه باشید.

 

کمپانی سونی و استودیو سانتا مونیکا در کنفرانس نمایشگاه Paris Games Week 2017 تریلری جدید و زیبا را از بازی God of War منتشر کردند که به گیم پلی بازی پرداخته بود.

حال در ادامه تریلرهای داستانی که توسط سانتا مونیکا از بازی God of War منتشر شده است، امروز ویدیویی عرضه شده است که هیچ یک از بخش‌ های گیم‌پلی بازی را به نمایش در نمی‌ آورد ولی همچنان جذاب است و جزئیات بیشتری از پس زمینه‌ ی داستانی بازی را در اختیار می‌ گذارد.

در این تریلر داستان غولی بنام تامور (Thamur) روایت می شود. تامور یک غول عظیم است که قصد دارد تا برای محافظت از یوتون‌ هایم دیوار عظیمی را بنا کند ولی نهایتا پس از درگیری با پسرش در میدگارد گم می‌ شود و در آنجا به مبارزه با ثور می‌ پردازد. در این مبارزه ثور موفق می‌ شود تا تامور را به زانو درآورد و مرگ تامور برای همیشه سرزمین میدگارد را تغییر می‌ دهد.

این تریلر سوالات بسیاری را بوجود آورده است و از همه مهم تر اینکه بازی بازان این سوال را در ذهن خود دارند که آیا تامور با کریتوس همدست خواهند شد تا ثور را نابود کنند یا تامور برای بازگشت بدنیای رویین باید کریتوس را از بین ببرد تا مورد لطف ثور قرار بگیرد؟

حال باید تا نمایشگاه Playstation Experience 2017 منتظر بمانیم و ببینیم سونی و سانتا مونیکا چه آشی برای ما پخته اند و چگونه می خواهند طرفداران دو آتیشه کریتوس را دیوانه کنند.

در ادامه می توانید تریلر جدید بازی God of War را تماشا کنید.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 480p

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات