کتاب کامیک بازی Bloodborne منتشر خواهد شد

کتاب کامیک بازی Bloodborne منتشر خواهد شد

احمد هاتفی ۱۰ آبان ۱۳۹۶ نظرات

در جدیدترین اخبار بازی بلادبورن اعلام شده است که کتاب کمیک این شاهکار در سال ۲۰۱۸ عرضه خواهد شد. با گیمر همراه باشید.

 

امروز اخباری بسیار هیجان انگیز برای طرفداران بازی Bloodborne منتشر شد و اعلام شد که کتاب کمیک این بازی تاریک و زیبا در سال ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد.

کمپانی تایتان کمیک مسئولیت ساخت این کتاب را بر عهده دارد و در جریان آن شاهد ماجراجویی‌ های شکارچی بی‌ نام و نشان بازی در شهر نفرین شده Yharnam هستیم. نام این کتاب Bloodborne: The Death of Sleep اعلام شده است که الس کات (Ales Kot) نویسنده آن می باشد.

 

از کارهای الس کات می توانیم به به Generation Gone، Zero و Secret Avengers اشاره کرد. همچنین اعلام شده است که کارهای هنری این کتاب برعهده پیوتر کوالسکی است که از میان کارهای گذشته وی می‌ توان به کارهای قدیم کمپانی تایتان بوک نظیر کتاب کمیک Wolfenstein و کتاب کمیک Dark Souls اشاره کرد.

 Bloodborne,Bloodborne: The Death of Sleep,Bloodborne Comic,Sony,FromSoftware,کمیک,کمیک بازی بلاد بورن,کتاب بازی بلاد بورن,کتاب بازی Bloodborne,کمیک بازی Bloodborne,کمیک کتاب بازی Bloodborne,سونی,بازی های انحصاری PS4,اخبار جدید بازی بلاد بورن,اخبار جدید بازی Bloodborne, کامیک بازی بلادبورن, کتاب بازی بلادبورن, کامیک, Comic

الس کات درباره نویسندگی کتاب بلادبورن می گوید:

“بازی Bloodborne یکی از بازی‌ های مورد علاقه‌ ام در تمام زندگی‌ ام است. من نزدیک به ۲۰۰ ساعت به تجربه این بازی پرداختم و به گشت و گذار در دنیای Bloodborne پرداختم و این مدت زمان، قبل از این بود که بدانم قرار است کتاب کمیک این بازی منتشر شود. من غرق آن شدم و بسیار افتخار می‌ کنم که قرار است روی دنیای Bloodborne کار کنم.”

اولین شماره از کتاب Bloodborne: The Death of Sleep در در فوریه سال ۲۰۱۸ میلادی روانه بازار خواهد شد.

منبع:

Polygon

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات