جزئیات جدید بسته الحاقی Turning Tides بازی Battlefield 1

جزئیات جدید بسته الحاقی Turning Tides بازی Battlefield 1

احمد هاتفی ۰۱ آبان ۱۳۹۶ نظرات

استودیو دایس به تازگی اطلاعات و تصاویری را از بسته الحاقی جدید Turning Tides بازی Battlefield 1 منتشر ساخته است. با گیمر همراه باشید.

 

در جدیدترین اخبار بازی بتلفیلد ۱، استودیو دایس (DICE) اطلاعات جدیدی را از بسته الحاقی این عنوان محبوب معرفی کرده است. با اینکه مدت زیادی از انتشار بازی Battlefield 1 می گذرد اما استودیو دایس تا بدین جای کار بهترین پشتیبانی را از بازی خود داشته است و به گونه ای توانسته تمامی هواداران خود را راضی نگه دارد.

حال استودیو دایس اطلاعاتی مبنی بر نقشه های بازی، اسلحه ها و حزب جدید را که در DLC جدید بازی Battlefield 1 وجود دارد معرفی کرده است.

بسته الحاقی Turning Tides در ماه دسامبر عرضه می‌ شود. کاربران می‌ توانند لذت تسخیر کردن زمین، آب و آسمان را در جنگ بزرگ بچشند. به عبارتی در بسته الحاقی Turning Tides، شاهد نبردهای هوایی، زمینی و دریایی هیجان انگیزی خواهیم بود. اولین نقشه‌ ی بازی، Cape Helles واقع در شبه جزیره گالیپولی ترکیه نام دارد، جایی که سربازان بریتانیایی به امپراطوری عثمانی حمله کرده بودند.

Achi Baba نام نقشه بعدی می باشد که در واقع در همان محیط گالیپولی است ولی با این تفاوت که در اینجا از مکان‌ های کوهستانی‌ و تپه‌ای شکل استفاده شده تا پیاده نظام‌ ها بتوانند خودی نشان بدهند. در نقشه ذکر شده نیز سربازان بریتانیایی از طریق تپه‌ های موجود در محیط قصد دارند به امپراطوری عثمانی حمله کنند.

همچنین گفته شده است که در ژانویه سال ۲۰۱۸ نقشه جدیدی برای بازی منتشر خواهد شد که در آن شاهد نبردهای هوایی میان سربازان بریتانیایی و آلمانی و ناوگان‌ های دریایی آن‌ ها خواهیم بود. در کنار این نقشه، اگر علاقه‌ مند به مبارزات نزدیک هستید، می‌ توانید از نقشه Zeebrugge لذت ببرید که واقع در بندر بلژیک (بندر Bruges Zeebrugge) است.

از دیگر اطلاعاتبسته الحاقی Turning Tides این می باشد که بازی بازان می توانند سربازان امپراطوری بریتانیا (تفنگداران سلطنتی) دسترسی داشته باشند که ظاهری ویژه دارند.

همچنین اسلحه های موجود در این بسته الحاقی عبارتند از:

  • M1917 Trench Carbine
  • اسلحه Type 38 Arisaka
  • اسلحه Farquhar-Hill
  • اسلحه m1917 MG
  • اسلحه Carcano M91 Carbin
  • اسلحه M1912/P.16

در این میان اطلاعاتی از وسایلنقلیه بسته الحاقی Turning Tides نیز منتشر شده است. به لطف این DLC بازی بازان می توانند C-Class Airship و Destroyer را داشته باشند. اگر علاقه‌ مند به کلاس‌ های الیت بازی هستید، می‌ توانید از طریق کلاس Infiltrator، تجربه‌ ای جدید و هیجان انگیز را کسب کنید؛ این کلاس الیت از سرعت بالایی در دویدن برخوردار است و می‌ توانید حملات توپخانه‌ ای را روی دشمن اعمال کنید.

از موارد دیگر جزئیات این بسته الحاقی می توان به آیتم‌های تزئینی جدید، Assignmentهای جدید و حالت Conquest Assault و یک Operation جدید اشاره کرد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات