رنگ جدید کنترلر پلی‌استیشن ۴ معرفی شد

رنگ جدید کنترلر پلی‌استیشن ۴ معرفی شد

احمد هاتفی ۲۹ مهر ۱۳۹۶ نظرات

کمپانی سونی در جدیدترین اخبار مربوط به کنترلرهای خود تصاویری مبنی بر رنگ جدید کنترلر Dualshock 4 را معرفی کرد. با گیمر همراه باشید.

 

در این هفته سونی از کنترلرهای متعدد و جدید خود پرده برداری کرده است و همچنین در تازه ترین این کنترلرها شاهد رونمایی از رنگ جدیدی برای کنترلر اصلی پلی استیشن ۴ می باشیم.

سونی رنگ جدید کنترلر دوال شاک ۴ خود را Sunset Orange نامیده است. این کنترلر نارنجی رنگ در تاریخ ۲۳ آبان‌ ماه (۱۴ نوامبر) در استرالیا و اروپا عرضه خواهد شد و در حال حاضر هیچ اطلاعات دیگری به غیر از اینکه دسته پلی استیشن ۴ در بریتانیا، ایرلند، فرانسه، لهستان، روسیه، خاورمیانه و آفریقا فروخته نخواهد شد، از آن ارائه نشده است.

این نسخه ویژه از کنترل دوال‌ شاک ۴ در استرالیا ۱۰۰ دلار قیمت خواهد داشت و قیمت آن در مناطق دیگر مشخص نیست. در دیگر اخبار مرتبط، به تازگی کمپانی سونی از یک کنترلر کوچک و سیمی برای PS4 رونمایی کرده است که در تعطیلات سال نوی میلادی با قیمت ۳۰ دلار در امریکا و کانادا در دسترس خواهد بود.

این کنترلر ۴۰ درصد از کنترلر استاندارد پلی‌استیشن ۴ کوچکتر بوده و برای بازیکنان کوچکتر طراحی شده است و شامل یک کابل ۱۰ فوتی (حدودا ۳ متری) خواهد بود.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات