ویدیو: تریلر زمان عرضه بازی Destiny 2 نسخه PC

ویدیو: تریلر زمان عرضه بازی Destiny 2 نسخه PC

احمد هاتفی ۲۷ مهر ۱۳۹۶ نظرات

استودیو Bungie با انتشار تریلر هنگام عرضه نسخه پی سی بازی Destiny 2، زمان پری – لود محتوای این بازی را نیز مشخص کرد. با گیمر همراه باشید.

 

استودیو بانجی در هفته گذشته اطلاعاتی را در مورد سیستم مورد نیاز بازی Destiny 2 بر روی رایانه های شخصی را منتشر کرده بود و حال تریلر زمان عرضه این عنوان پخش شده است.

استودیو بانجی قرار است در تاریخ ۲ آبان نسخه PC بازی دستینی ۲ را روانه بازار کند و کاربران می‌ توانند آن را به طور انحصاری از پلتفرم کمپانی بلیزارد یعنی Battle.net تهیه کنند. اما آنچه قابل می باشد این است که برای اولین بار شاهد بازی‌ ای در این پلتفرم هستیم که به دست کمپانی بلیزارد توسعه نیافته است.

همچنین اعلام شده است که زمان پری-لود (دانلود محتوای بازی قبل از عرضه) این بازی را نیز برای پی سی مشخص شده است. تمامی صحنه‌ های تریلر منتشر شده از روند این بازی از روی نسخه پی سی ضبط شده است. بازی Destiny 2 از رزولوشن ۴K و نرخ فریم نا‌محدود و امکان شخصی‌ سازی کلید‌ های کیبورد برای کنترل بازی، پشتیبانی می‌ کند.

همچنین کاربران پی سی می‌ توانند میدان دید خود را با ۳ نمایشگر افزایش دهند.

استودیو بانجی در توییتر رسمی خود اعلام کرد که کاربران پی سی می‌ توانند بازی Destiny 2 را ۲۶ مهر ماه (۱۸ اکتبر) پری-لود کنند. این امر می‌ تواند برای کاربران خوش‌ آیند باشد از آنجا که پس از فعال شدن سرور‌ها بلافاصله کاربران می‌ توانند به تجربه بازی بپردازند.

در ادامه می توانید تریلر زمان عرضه بازی Destiny 2 برای رایان های شخصی را تماشا کنید.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات