ویدیو: تریلر زمان عرضه بازی Wolfenstein II: The New Colossus

ویدیو: تریلر زمان عرضه بازی Wolfenstein II: The New Colossus

احمد هاتفی ۲۵ مهر ۱۳۹۶ نظرات

سازندگان بازی Wolfenstein II: The New Colossus در جدیدترین اخبار و با توجه به نزدیک شدن به عرضه، تریلر زمان انتشار آن را منتشر کرده اند. با گیمر همراه باشید.

 

کمپانی بتسدا و استودیو ماشین گیمز (MachineGames) در راستای نزدیک شدن به زمان عرضه بازی مورد انتظار Wolfenstein II: The New Colossus، تریلر زمان عرضه این عنوان را منتشر ساخته اند.

بازی Wolfenstein II: The New Colossus در تاریخ ۵ آبان برای پلتفرم های PC ،PS4 و Xbox One با قیمت ۵۹.۹۹ دلار عرضه خواهد شد. نسخه نینتندو سوییچ این بازی در سال آینده روانه بازار خواهد شد.

اوایل این تریلر شاهد یک برنامه تلوزیونی با نام German… Or Else هستیم که قصد دارد زبان انگلیسی را از میان مردم ریشه کن کند و بجای آن زبان آلمانی را جایگزین آن کند. همچنین در این تریلر تصاویری از عامل همه این نابسامانی ها یعنی هیتلر به چشم می خورد و همچنین در اواخر ویدیو سرفه کنان وارد اتاقی می شود که از قرار معلوم قرار است با وی مصاحبه کنند.

در این تریلر چشم اندازهایی به شخصیت اصلی بازی یعنی کاپیتان بلازکوویچ دیده می شود و همچنین سلاح های مختلفی که او توسط آن ها نازی ها را نابود می کند قابل مشاهده هستند.

در ادامه می توانید تریلر زمان انتشار بازی Wolfenstein II: The New Colossus را تماشا کنید.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 480p

منبع:

VG247

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات