ویدیو: سه شخصیت قابل بازی Need for Speed Payback

ویدیو: سه شخصیت قابل بازی Need for Speed Payback

احمد هاتفی ۲۱ مهر ۱۳۹۶ نظرات

سازندگان بازی Need for Speed: Payback در تریلر جدیدی به معرفی سه شخصیت قابل بازی این عنوان پرداخته اند. با گیمر همراه باشید.

 

زمان کمی تا انتشار بازی Need for Speed: Payback باقی مانده است و بدون شک عاشقان سرعت و جنون بی صبرانه منتظر انتشار این عنوان هستند. نید فور اسپید بازگشته است تا ناکامی چند سال اخیر خود را جبران کند و باز هم به عنوان ریسینگ محبوب بازی بازان تبدیل شود.

تریلر جدیدی که از این بازی منتشر شده است سه شخصیت قابل بازی آن را به تصویر می کشد که می توان در بازی کنترل آن ها را در دست گرفت.

هدف اصلی این سه شخصیت در بازی این است که از گروه کارتل جنایتکاری شهر Fortune Valley که با نام The House شناخته می‌ شود، انتقام بگیرند. این سه شخصیت قابل بازی، Tyler “Ty” Ramirez و Jessica “Jess” Miller و Sean “Mac” McAlister نام دارند.

سازندگان بازی Need for Speed: Payback، اطلاعاتی را درباره هر سه شخصیت منتشر کرده است که در زیر می توانید ببینید.

  • Tyler “Ty” Ramirez مسابقه دهنده (Racer) است مسابقات خیابانی و Drag، برای او به مانند خوردن یک فنجان چایی هستند و به عنوان یک مسابقه دهنده ذاتی و طبیعی، میل فوق‌ العاده ای به بردن دارد. زمانی که به دار و دسته او خیانت می‌ شود، تمرکز تو تنها برروی یک چیز قرار می‌ گیرد: تسویه حساب.
  • Jessica “Jess” Miller یک راننده‌ ی همیشه در حال فرار است. او وقت خود را به ریسک‌ های خطرناک و کارهایی با پاداش بالا می‌ گذراند و البته ظاهر خوب خود را هیچگاه از دست نمی‌دهد. او می‌ تواند از هر موقعیت و شرایطی خارج شود و هر کاری که لازم باشد برای محافظت از دوستان‌ اش انجام می‌ دهد.
  • Sean “Mac” McAlister یک فرد نمایش دهنده یا Showman است و بسیار غیر قابل پیش‌ بینی و براق به نظر می‌ رسد. مسابقات آف-رود و دریفتینگ تخصص او است و هیچگاه در شرایط حساس تردید نمی‌ کند یا ترسی از به جا ماندن رد پای خود ندارد. روحیه خوشحال و خوش اقبال Mac، گروه را در شرایط سخت، امیدوار می‌ کند.

کسانی که نسخه دیلاکس بازی را خریداری کرده باشند سه روز زودتر یعنی ۷ نوامبر به بازی دسترسی خواهند داشت. بازی Need for Speed: Payback در تاریخ ۱۰ نوامبر (۱۹ آبان) برای پلتفرم های PC ،PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد.

در ادامه می توانید تریلر سه شخصیت قابل بازی Need for Speed: Payback را تماشا کنید.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات