ویدیو: تریلر زمان عرضه بازی The Evil Within 2

ویدیو: تریلر زمان عرضه بازی The Evil Within 2

احمد هاتفی ۲۰ مهر ۱۳۹۶ نظرات

با نزدیک شدن به زمان عرضه بازی ترسناک The Evil Within 2، کمپانی بتسدا تریلر زمان عرضه این عنوان را منتشر کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

پس از انتظارات فراوان بالاخره بازی The Evil Within 2 برای علاقه مندان عرضه می شود و طرفداران این عنوان می توانند باری دیگر تجربه ای متفاوت از ترس و هیجان را داشته باشند و به ماجراجویی جدید سباستین ملحق شوند تا دختر خود را پیدا کند.

کمپانی بتسدا سعی کرده است در ساخت و تبلیغ بازی The Evil Within 2، هرگونه که می تواند بازی بازان را بترساند و گویا این لحظات آخر هم از این موضوع دست بر نداشته است و از قضا تریلر زمان عرضه این بازی بسیار ترسناک تر از ویدیوهای قبلی می باشد.

به نظر می رسد بتسدا با انتشار این تریلر بیشتر کسانی را مورد هدف قرار داده است که تا بحال چیزی درباره The Evil Within نشنیده اند و این را حال و هوای تریلر و جستجوی سباسیتین (شخصیت اول بازی) برای پیدا کردن دختره به ظاهر مرده اش، اعلام می کند.

همچنین در این تریلر علاوه بر شخصیت اصلی بازی، شخصیت های فرعی را نیز مشاهده می کنیم که در طول بازی برای دفعات متعدد با آن ها روبرو خواهیم شد. در ضمن این تریلر کیفیت زیبا و مبارزات هیجان انگیز و خوفناک بازی را به نمایش گذاشته است.

عنوان The Evil Within 2 در تاریخ ۲۱ مهر ماه برای پلتفرم های ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات