ادامه صدرنشینی FIFA 18 در چارت انگلستان

ادامه صدرنشینی FIFA 18 در چارت انگلستان

احمد هاتفی ۱۸ مهر ۱۳۹۶ نظرات

بازی FIFA 18 همانطور که انتظار می رفت به صدرنشینی خود در چارت بریتانیا ادامه داده است و جایگاه خود را حفظ کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

عنوان فیفا ۱۸ در تاریخ ۷ مهرماه برای طرفداران این سری منتشر شد و این بار توانسته عملکرد خوبی را نسبت به نسخه های قبلی داشته باشد و در هفته دوم عرضه اش نیز بتواند صدر چارت بازی های پرفروش بریتانیا را حفظ کند.

صدرنشینی بازی FIFA 18 در حالی است که عنوان ریسینگ محبوب و پرطرفدار Forza Motorsport 7 این هفته (۳ – ۹ اکتبر ) عرضه شد اما او هم نتوانست حریف یکه تازی فیفا ۱۸ شود. عنوان Forza Motorsport 7 در رده دوم چارت بازی های پرفروش این هفته انگلستان قرار گرفته است.

بازی دیگر از سری فورزا با عنوان Forza Horizon 3 این هفته جایگاه خود را حفظ کرده است و همانند هفته پیش در رده ۳ ایستاده است. Destiny 2 نیز که برای چندین بار متوالی صدرنشین این چارت بوده است این هفته (۳ – ۹ اکتبر ) با سقوط مواجه بوده است و با تحمل ۲ رده نزول به جایگاه چهارم آمده است.

بازی Grand Theft Auto V نیز این هفته تغییراتی را در جایگاه خود شاهد نبوده است و همان رده ۵ خود را داراست. Crash Bandicoot N.Sane Trilogy که او هم از عناوین سرشناس و برتر این چارت است این هفته تغییری را به خود ندیده است و همانند هفته پیش در جایگاه ۶ قرار گرفته است.

عنوان The Lego Ninjago Movie Videogame که در انحصار کنسول نینتندو DS می باشد اولین هفته (۳ – ۹ اکتبر ) عرضه اش را تجربه می کند و در این هفته رده ای بهتر از هفتمی را نصیب خود نکرده است.

یکی دیگر از عناوین پرافتخار این لیست بازی Mario Kart 8 Deluxe می باشد که انحصاری نینتندو سوییچ است و برای دفعات مختلف توانسته صدر این چارت را از آن خود کند. این بازی نسبت به هفته گذشته ۲ رده صعود داشته و به رتبه هشتم سیده است.

عنوان شبیه ساز بسکتبال، بازی NBA 2K18 این هفته با سقوط مواجه بوده است و با متحمل شدن ۵ رده نزول در جایگاه ۹ ایستاده است. در نهایت و در رده دهم این چارت، بازی Lego Worlds قرار گرفته است که نسبت به هفته گذشته سقوط یه رده ای داشته است.

در ادامه می‌توانید لیست کامل لیست کامل چارت بازی‌های پرفروش این هفته (۳ – ۹ اکتبر ) کشور انگلستان را مشاهده کنید.

  1. FIFA 18
  2. Forza Motorsport 7
  3. Forza Horizon 3
  4. Destiny 2
  5. Grand Theft Auto V
  6. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
  7. The Lego Ninjago Movie Videogame
  8. Mario Kart 8 Deluxe
  9. NBA 2K18
  10. Lego Worlds

منبع:

ChartTrack

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات