بهترین نسخه بازی Call of Duty: WW2 کدام است؟

بهترین نسخه بازی Call of Duty: WW2 کدام است؟

احمد هاتفی ۱۲ مهر ۱۳۹۶ نظرات

سازنده بتای بازی Call of Duty: WW2 برای رایانه های شخصی، مدعی شده است که نسخه PC این عنوان حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت. با گیمر همراه باشید.

 

استودیو Raven که سازنده بتای بازی Call of Duty: WW2 برای رایانه های شخصی می باشد اعلام کرده است که نسخه PC این عنوان از هر نظر از دیگر نسخه های آن برتر خواهد بود. این ادعا بدنبال موفقیت نسخه رایانه های شخصی بازی Call of Duty: WW2 در نسخه بتا می باشد.

استودیو Raven Software مسئول پورت کردن نسخه کامپیوتر و ساخت حالت War بازی Call of Duty: WW2 است.

با این که نسخه بتای بازی Call of Duty: WW2 مشکلات فراوانی داشت و با اعتراض فراوان شبکه استیم روبرو شد اما این را هم باید گفت که اجرای نسبتا خوب بازی روی سیستم‌ های مختلف و حتی ضعیف‌ تر نقطه قوت آن به حساب می آید.

همچنین ویژگی‌ هایی مانند نرخ فریم نامحدود و چندین ویژگی دیگر مثل پشتیبانی از رزولوشن ۴K، وضعیت نسخه کامپیوتر را بسیار بهتر از گذشته کرده بود.

در مصاحبه جدیدی که استودیو Raven Software با وب سایت PC Gamer داشته است گفته شده است که امسال تلاش‌ های ویژه‌ ای برای ارائه یک بازی Call of Duty درست و حسابی برای بازیکنان پی‌سی صورت گرفته است.

دوایت لوتشر، مدیر ارشد فناوری ریون می‌ گوید:

“معتقدم فضای جنگ جهانی دوم و مخصوصا این بازی برای بازیکنان کامپیوتر بسیار مناسب است؛ آن هم به شکلی که برخی بازی‌های اخیر این‌گونه نبودند.”

به همین علت، این وظیفه ریون است که بازی‌ ای ارائه دهد که هم در سطح انتظارات بازیکنان پی‌سی باشد و هم بتواند پاسخگوی بازخورد طرفداران از تجربه بتای بازی باشد.

لوتشر در ادامه می‌ گوید:

“معتقدم امسال انرژی تازه‌ ای پلتفرم کامپیوتر را فرا گرفته است. ما واقعا معتقدیم که این همان سالی خواهد بود که نسخه کامپیوتر از بقیه نسخه‌ ها بهتر می‌ شود. این همان سالی است که نهایت تلاش خود را می‌ کنیم تا بتوانیم اعتماد بازیکنان پی‌سی را به خود جلب کنیم.”

بازی Call of Duty: WW2 در تاریخ ۱۲ آبان برای پلتفرم های PC، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.

منبع:

VG247

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات