بازی FIFA 18 در صدر چارت انگلستان

بازی FIFA 18 در صدر چارت انگلستان

احمد هاتفی ۱۰ مهر ۱۳۹۶ نظرات

بازی FIFA 18 که ۷ مهر منتشر شده، توانسته در هفته اول عرضه خود جایگاه نخست چارت بازی های ویدیویی پرفروش هفته را به نام خود ثبت کند. با گیمر همراه باشید.

 

همانطور که می دانیم بازی Destiny 2 سر و صدای زیادی را بپا کرده است و یکی از دلایل این گفته صدرنشینی این عنوان به طور ۳ هفته متوالی در چارت انگلستان می باشد.

این عنوان به دنبال نسخه اول آن منتشر شده است و این بار داستانی قوی و بهبودهای چشم گیر آن را به عنوانی موفق تبدیل کرده است و همچنین بخش آنلاین بازی Destiny 2 از بخش های قابل توجه آن است. اما همیشه شاهد این بوده ایم که عنوان FIFA در انگلستان بین ۱۰ بازی برتر بوده است و این هفته (۲۶ سپتامبر – ۲ اکتبر ) هم جدیدترین نسخه این عنوان توانسته صدر جدول را از دست بازی Destiny 2 خارج کند.

عنوان Destiny 2 با تقبل یک پله سقوط در جایگاه دوم ایستاده است. پشت سر Destiny 2 بازی ریسینگ Forza Horizon 3 ایستاده است. این بازی نسبت هفته گذشته خود ۶ رده صعود داشته است.

بازی شبیه ساز بسکتبال NBA 2K18 نیز این هفته با سقوط همراه بوده است و رده ۳ هفته پیشش را با جایگاه چهارمی در این هفته عوض کرده است.

بازی GTA V نیز پس از گذشت چندین سال باز هم در بین ۱۰ بازی پرفروش بریتانیا قرار دارد و این هفته نیز توانسته رده ۵ را به نام خود ثبت کند و نسبت به هفته گذشته یک پله صعود کند.

عنوان Crash Bandicoot N. Sane Trilogy که برای هفت بار توانسته در چارت انگلستان مقام نخست را بدست بیاورد این هفته در رده ششم بایستد و نسبت به هفته گذشته یک پله صعود داشته باشد.

بازی Project Cars 2 دومین عنوان ریسینگ این هفته چارت انگلستان است که در رده هفتم جای گرفته است. آخرین عنوان از سری آنچارتد (Uncharted: The Lost Legacy) این هفته (۲۶ سپتامبر – ۲ اکتبر ) با تغییری را شاهد نبوده است و در همان رده هشتم خود باقی مانده است.

در رده نهم بازی Lego Worlds قرار گرفته است و نسبت به هفته گذشته صعود تک پله ای داشته است.

در نهایت در رده دهم این لیست بازی Mario Kart 8 Deluxe قرار گرفته است که از عناوین موفق نینتندو سوییچ می باشد و این بازی هم برای چند بار و چند هفته متوالی توانسته صدر چارت انگلستان را به نام خود در آورد.

در ادامه می‌توانید لیست کامل لیست کامل چارت بازی‌های پرفروش این هفته (۲۶ سپتامبر – ۲ اکتبر ) کشور انگلستان را مشاهده کنید.

  1. FIFA 18
  2. Destiny 2
  3. Forza Horizon 3
  4. NBA 2K18
  5. Grand Theft Auto V
  6. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
  7. Project Cars 2
  8. Uncharted: The Lost Legacy
  9. Lego Worlds
  10. Mario Kart 8 Deluxe

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات