ویدیو: تریلر داستانی جدید بازی AC: Origins

ویدیو: تریلر داستانی جدید بازی AC: Origins

احمد هاتفی ۰۸ مهر ۱۳۹۶ نظرات

کمپانی یوبیسافت در جدیدترین اخبار بازی Assassin’s Creed Origins تریلر داستانی جدیدی را از آن منتشر ساخته است. با گیمر همراه باشید.

 

Assassin’s Creed Origins یکی از عناوین مورد انتظاری است که امسال منتشر خواهد شد و صبر طرفداران این سری برای تجربه نسخه جدید را به پایان خواهد آورد.

کمپانی یوبیسافت در تریلر داستانی جدیدی که از این عنوان منتشر کرده است به روایت داستان پرداخته است و چشم اندازهای زیبا و محیط های گوناگون بازی را به تصویر کشیده است.

نامی که یوبیسافت برای این تریلر انتخاب کرده است From Sand می باشد که روی فروپاشی تمدن مصر باستان تمرکز دارد و در آن از اهرام و قایق‌ ها گرفته تا گربه‌ ها و موجودات زنده دیگر، به شن و ماسه تبدیل می‌شوند و تنها استثنا شخصیت اصلی داستان یعنی بایک است که از این موضوع مصون می‌ماند و به شن و ماسه بدل نمی‌شود.

این تریلر با جمله‌ ی «جایی که پایان می‌ یابد، آغاز می‌ شود» به کار خود پایان می‌ دهد که بدون شک به وقایع داستانی بازی مربوط است.

همچنین یوبیسافت در چند وقته اخیر از حالت Discovery Tour رونمایی کرده است. Discovery Tour بخشی از بازی اصلی است که با انتشار یک به‌روزرسانی رایگان پس از عرضه‌ی جهانی بازی در دسترس قرار می‌ گیرد و بازیکنان را قادر می‌ سازد تا به صورت آزادانه در دنیای مصر به گشت‌ و‌ گذار بپردازند و از محیط‌ هایی نظیر اسکندریه، ممفیس، دلتای نیل، فلات گیزا و دریاهای شن بزرگ مصر دیدن کنند.

در این حالت هیچ محدودیتی برای کاربران در نظر گرفته نشده است و هیچ خط داستانی خاصی را در آن شاهد نخواهیم بود. همچنین در جریان تجربه‌ی حالت Discovery Tour شاهد تورهای راهنمایی خواهیم بود که در مورد مسائل تاریخی مصر نظیر اهرام بزرگ، پروسه مومیایی کردن، زندگی کلئوپاترا و موارد این چنینی سخن می‌ گویند.

عنوان Assassin’s Creed Origins در تاریخ ۱۵ ابان برای پلتفرم های Xbox One، PS4 و PC منتشر خواهد شد.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 480p

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات