تصاویر جدید حالت زامبی بازی Call of Duty WWII

تصاویر جدید حالت زامبی بازی Call of Duty WWII

احمد هاتفی ۰۵ مهر ۱۳۹۶ نظرات

به تازگی تصاویر جدیدی از بخش زامبی بازی Call of Duty WWII توسط سازندگان منتشر شده است که روایتگر فضای خوفناک آن هستند. با گیمر همراه باشید.

 

عنوان Call of Duty WWII همانند چندین نسخه پیبشین این سری درای بخش زامبی خواهد بود که یکی از بخش های سرگرم کننه و جذاب سری بازی های ندای وظیفه می باشد.

رئیس استودیو اسلج همرگیمز به تازگی تصاویری جدید از حالت زامبی بازی Call of Duty: WW2 را در حساب رسمی توییتر خود منتشر کرده است. او قبلا نیز اعلام کرده بودکه بخش زامبی این عنوان در محیطی تاریک و مخوف روایت خواهد شد و تیم سازنده سعی کرده با این کار، تجربه ترسناکی را برای بازیکنان فراهم کند.

حالا در جدیدترین تصاویری که گلن اسکافیلد در حساب توییتر خود منتشر کرده، دشمنانی که در حالت زامبی بازی انتظار شما را خواهند کشید، به‌چشم می‌خورند.

با توجه به انتشار این تصاویر، اکتیوژن و استودیو اسلج همر اطلاعات چندانی را در اختیار را برای علاقه مندان منتشر نکرده اند و باید تا انتشار بازی منتظر ماند و دید شاهکار دیگر اکتیویژن با دنیای بازی چکار خواهد کرد.

بازی Call of Duty WWII در تاریخ ۱۲ آبان برای پلتفرم های PC ،PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد. بتای این عنوان برای رایانه های شخصی منتشر شده است و ۸ مهر بتای بازی برای تمامی پلتفرم ها منتشر خواهد شد.

منبع:

VG247

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات