تاریخ عرضه شخصیت بلک مانتا به بازی Injustice 2

تاریخ عرضه شخصیت بلک مانتا به بازی Injustice 2

احمد هاتفی ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ نظرات

استودیو ندررلم پس از معرفی شخصیت‌های DLC دوم (Fighter Pack 2) بازی Injustice 2، تاریخ انتشار هریک از آن ها را اعلام کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

استودیو ندررلم به تازگی از سه شخصیت جدید بازی Injustice 2 در قالب بسته الحاقی Fighter Pack 2 رونمایی کرده است.

این سه، شخصیت های رایدن از سری Mortal Kombat، هل بوی و بلک مانتا می باشند که قرار است به عنوان دومین بسته الحاقی بازی Injustice 2 به زودی به بازی اضافه شوند.

بلک مانتا یک شخصیت پرسرعت است که با خنجرهای خود یا با چشمان تیز بینش، دشمنان را از پای در می آورد. از بلک مانتا بیشتر به عنوان دشمن خونی شخصیت «اکوامن» یاد می شود.
شخصیت بلک مانتا در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۷ معرفی شد و چندین روز بعد از آن توانستیم در لایو استریم توسعه‌دهنده، این کاراکتر را برای اولین بار در هنگام مبارزه و درون بازی ببینیم.

علاوه بر تمام چاقو‌ها و سلاح‌های مختلفی که دارد، بلک مانتا می‌تواند با استفاده از جت‌پک‌هایی که روی کمر خود دارد در هوا پرواز کند و می‌تواند نیروی آتشینی از طریق چشمانش به طرف مبارز مقابلش پرتاب کند.

با اینکه Fighter Pack 2 در نسخه Ultimate Edition بازی Injustice 2 قرار گرفته، اما بازیکنان می‌توانند این پک را به‌تنهایی و جداگانه هم خریداری کنند. آنهایی که اطلاع دارند می‌دانند که اولین نسخه از Fighter Pack قیمتی حدود ۲۰ دلار داشت که هرکدام از بازیکنان و مبارزان آن یعنی ساب زیرو، رد هود و استار فایر به‌صورت جداگانه قیمتی بالغ بر ۶ دلار داشتند.

کسانی که در ایالات متحده زندگی می‌کنند و پک Fighter Pack 2 این بازی را خریداری کرده‌اند، از همین لحظه می‌توانند در نقش شخصیت بلک مانتا بازی و از این کاراکتر استفاده کنند.

همچنین بازیکنانی که در اروپا ساکن هستند هم از فردا این قابلیت برای آنها در دسترس قرار می‌گیرد. اما عرضه این شخصیت تنها برای این بازیکنان نیست و بقیه کاربران از هفته دیگر یعنی ۱۹ سپتامبر (۲۸ شهریور) می‌توانند به‌راحتی از DLC شخصیت بلک مانتا در بازی خود استفاده کنند و با آن به مبارزه بپردازند.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات