صدر چارت انگلستان زیر پای Destiny 2

صدر چارت انگلستان زیر پای Destiny 2

احمد هاتفی ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ نظرات

بازی Destiny 2 توانست در اولین هفته عرضه‌اش صدر چارت بریتانیا را بدست بیاورد. این عنوان در تاریخ ۱۵ شهریور منتشر شده است. با گیمر هراه باشید.

 

Destiny 2 پس از اخبار بسیار زیاد و انتظار طرفداران در ۱۵ شهریور برای پلتفرم های PlayStation 4 ،Xbox One و Microsoft Windows منتشر شد و بازخورد خوبی را از سوی هواداران و همچنین سایت های معتبر داشته است و با متای ۸۸ جزو عناوین برتر سال ۲۰۱۷ محسوب می شود.

بازی Destiny 2 توانسته است در جدول فروش هفتگی بریتانیا رکورد بیشترین فروش در روز اول، در میان بازی‌های سال ۲۰۱۷ را به نام خود ثبت کند، اما جالب است که بدانید این رکورد،‌ از میزان فروش روز اول Destiny 1 کم‌تر بود. (۵ – ۱۱ سپتامبر)

همچنین دیروز خبری منتشر شد و اعلام شد که تعداد بازیکنان آنلاین بطور همزمان در این بازی به ۱.۲ میلیون نفر رسیده است.

رده دوم در اختیار بازی Uncharted: The Lost Legacy قرار گرفته است که قبل این برای دو هفته متوالی صدرنشین این چارت بود. این بازی نیز در ۳۱ مرداد عرضه شده است. عنوان Forza Horizon 3 این هفته با استقبال زیاد طرفداران مایکروسافت روبه‌رو شد و توانست تا رتبه سوم این جدول بالا بیاید.

عنوان GTA V نیز این هفته تغییری را درجایگاهش شاهد نبوده است و در همان رده ۴ باقی مانده است. همچنین عنوان موفق Fallout 4 نیز یک‌ بار دیگر به جمع ۱۰ بازی پرفروش هفته بازگشت و رتبه پنجم را به دست آورد.

عنوان Crash Bandicoot N. Sane Trilogy که توانسته برای هفت هفته در این چارت صدرنشین باشد و پرتکرارترین تعداد صدرنشینی در میان بازی‌های سال ۲۰۱۷ را دارا است. این عنوان این هفته (۵ – ۱۱ سپتامبر) با سقوط یک پله ای در جایگاه ششم قرار گرفته است.

در چارت این هفته بریتانیا شاهد قرار گرفتن بازی F1 2017 در رتبه هفتم هستیم که این بازی نیز نسبت به هفته گذشته با ۴ پله سقوط روبه‌رو بوده است. همچنین عنوان Dishonored 2 باز هم توانسته به جمع ۱۰ بازی برتر وارد شود و در رتبه هشتم جای بگیرد.

عنوان Doom نیز توانسته خود را از رده ۱۹ به جایگاه نهم برساند. در رده دهم نیز بازی Mario + Rabbids: Kingdom Battle قرار گرفته است که نسبت به هفته گذشته سقوط چشم گیر ۸ پله ای را داشته است.

در ادامه می‌توانید لیست کامل لیست کامل چارت بازی‌های پرفروش این هفته (۵ – ۱۱ سپتامبر) کشور انگلستان را مشاهده کنید.

  1. Destiny 2
  2. Uncharted: The Lost Legacy
  3. Forza Horizon 3
  4. GTA V
  5. Fallout 4
  6. Grand Theft Auto V
  7. F1 2017
  8. Dishonored 2
  9. Doom
  10. Mario + Rabbids Kingdom Battle

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات