ویدیو: مزایای پیش خرید بازی Call Of Duty: WW2

ویدیو: مزایای پیش خرید بازی Call Of Duty: WW2

احمد هاتفی ۱۸ شهریور ۱۳۹۶ نظرات

کمپانی اکتیویژن به تازگی تریلری را از بازی Call Of Duty: WW2 منتشر ساخته و در راستای آن توضیحاتی را درباره پیش خرید بازی داده است. با گیمر همراه باشید.

 

چند سالی است که کمپانی ها برای این که بازی بازان به امکانات بیشتری در بازی دسترسی داشته باشند بازی های خود را پیش فروش می کنند. کمپانی اکتیویژن هم از این قاعده مستثنی نبوده است و در چند ساله اخیر با طرح مزایایی برای پیش خرید بازی هایش دلایل متقاعد کننده ای را برای طرفدارانش بوجود آورده است.

حال در اخباری اکتیویژن مزایای پیش خرید تازه ترین عنوان خود؛ Call Of Duty: WW2 را بیان داشته است.

در ابتدا ذکر شده است که با پیش خرید بازی می توان از میان سلاح‌های موجود در بازی، یکی را به دلخواه برای بخش چندنفره انتخاب کنید. این ویژگی به واسطه «ژتون آزادسازی دائمی اسلحه» فراهم شده است که با استفاده از آن می‌توانید هر سلاحی را که بخواهید برای خودتان فعال کنید.

این پیشنهاد بسیار خلاقانه است، چرا که بازی باز می خواهد بخش چند نفره را هرچه بهتر آغاز کند و بنابراین با سلاح های بهتر می توان بازی بهتری را ارائه داد.

مزیت دیگر اینکه با پیش خرید بازی امتیازات دریافتی دو برابر خواهند شد. البته این نکته قابل ذکر است که این قابلیت تنها تا ۴ ساعت گیم پلی در داخل مسابقات فعال خواهد بود.

بازی Call of Duty: WW2 در تاریخ سوم نوامبر (۱۲ آبان) برای کامپیوتر، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 480p

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات