ویدیو: رونمایی از نسخه گلد بازی Resident Evil 7

ویدیو: رونمایی از نسخه گلد بازی Resident Evil 7

احمد هاتفی ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ نظرات

کمپانی کپ‌کام در جدیدترین اخبار خود تاریخ انتشار بسته الحاقی Not a Hero اعلام و نسخه گلد بازی Resident Evil 7 را معرفی کرد. با گیمر همراه باشید.

 

بالاخره پس از انتظارات فراوان نسخه گلد بازی Resident Evil 7: biohazard معرفی شد. نسخه گلد به نسخه هایی از بازی ها گفته می شود که شرکت سازنده تمامی بسته الحاقی های منتشر شده را یک جا و به همراه بازی اصلی عرضه می کند.

علاوه بر این، کمپانی قصد دارد دو بخش داستانی قابل دانلود جدید را که دو کاراکتر کریس ردفیلد و زوئی بیکر شخصیت اصلی آن‌ها هستند همراه با این نسخه منتشر کند. این دو بسته به ترتیب Not a Hero و End of Zoe نام دارند و همراه با نسخه گلد بازی Resident Evil 7 در تاریخ ۱۲ دسامبر (۲۱ آذر) عرضه خواهند شد.

بسته الحاقی اول برای تمامی دارندگان بازی رایگان خواهد بود، اما بسته دوم فقط برای دارندگان سیزن‌پس رایگان است. البته امکان خرید آن به صورت جداگانه و به قیمت ۱۵ دلار وجود دارد.

هردوی این بسته های الحاقی روایت هایی پس از داستان اصلی بازی دارند. در بسته الحاقی Not a Hero، کریس و تیمش که عضو سازمان «نیو آمبرلا» هستند، در تلاشند تا از گسترش فاجعه رخ‌داده در عمارت بیکر جلوگیری و راز این فاجعه را کشف کنند.

از سوی دیگر بسته End of Zoe سرنوشت شخصیت زوئی، دختر جک و مارگارت بیکر را مشخص می‌کند. کپکام از این بسته به عنوان بخش غافلگیرکننده بازی یاد کرده و در آن شاهد دشمنان و محیط باتلاقی جدید خواهیم بود.

نسخه گلد بازی Resident Evil 7: biohazard برای پلتفرم‌های PC، Xbox One و PS4 منتشر خواهد شد و همچنین این نسخه از بازی دارای دو بخش داستانی جدید، دو بسته الحاقی Banned Footage Vol. 1 و ۲ هم در نسخه گلد وجود خواهند داشت.

منبع:

Attack of The Fanboy

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات