ویدیو: تریلر جشن ۱۰ سالگی بازی Witcher

ویدیو: تریلر جشن ۱۰ سالگی بازی Witcher

احمد هاتفی ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ نظرات

استودیو CD Projekt RED به مناسبت ده ساله شدن بازی Witcher تریلری را منتشر کرده است تا شادی این جشن را با طرفداران خود سهیم شود. با گیمر همراه باشید.

 

در سالی که بازی ویچر برای اولین بار روانه بازار شد، عناوینی بسیاری خوبی از جمله BioShock، بازی Assassin’s Creed، بازی Halo 3، بازی Portal، بازی Rock Band، بازی Crysis، بازی Call of Duty 4: Modern Warfare و بازی Super Mario Galaxy منتشر شدند و کمتر کسی فکر می کرد این بازی جهان باز بتواند به محبوبیت فراگیری دست یابد.

در ویدیوی جدیدی که استودیو منتشر کرده است، شاهد کاراکترهای بازی هستیم که در حال بازی کردن Gwent هستند و جشنی را به مناسبت ۱۰ سالگی این عنوان گرفته اند.

سری بازی های ویچر به سه قسمت تقسیم می شود که اولین آن در سال ۲۰۰۷، قسمت دوم در سال ۲۰۱۱، با نام The Witcher 2: Assassin’s of Kings منتشر شد. سرانجام در سال ۲۰۱۵ سومین قسمت از این شاهکار دنیای بازی با نام The Witcher 3: Wild Hunt عرضه شد.

نسخه سوم آخرین برگ ماجراجویی‌های گرالت، گرگ سفید داستان، بود و البته شایعاتی به گوش می‌رسد که نسخه‌های دیگری نیز ساخته خواهند شد.

به احتمال زیاد اگر قسمت دیگری در کار باشد، شخصیت اصلی آن گرالت نخواهد بود. البته حالا حالاها خبری از نسخه های بعدی این سری نخواهد بود. در ادامه می توانید تریلر جشن ۱۰ سالگی بازی Witcher را تماشا کنید.

 

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات