تاریخ انتشار بسته الحاقی جدید بازی Battlefield 1

تاریخ انتشار بسته الحاقی جدید بازی Battlefield 1

احمد هاتفی ۰۹ شهریور ۱۳۹۶ نظرات

کمپانی الکترونیک آرتز در تازه ترین اخبار بازی بتلفیلد ۱، تاریخ انتشار بسته الحاقی دوم این عنوان با نام In The Name Of The Tsar اعلام کرد. با گیمر همراه باشید.

 

بسته الحاقی اول بازی بتلفیلد ۱، They Shall Not Pass نام دارد و دومین DLC این بازی In The Name Of The Tsar نام دارد که در نمایشگاه E3 2017 توسط کمپانی الکترونیک آرتز رونمایی شد.

این بسته الحاقی قرار است ارتش روسیه و نبرد در سرزمین‌های برفی این کشور را به بازی اضافه کند و شاهد افزوده‌شدن نقشه‌های وسیع در بازی خواهیم بود.

بسته In The Name Of The Tsar قرار است ۶ نقشه جدید به بازی اضافه کند. این نقشه‌ها Lupkow Pass ،Albion ،Galicia ،Brusilov Keep ،Tsaritsyn و Volga River نام دارند که اولین آن‌ها با نام Lupkow Pass مدتی است که برای دارندگان نسخه پرمیوم بازی در دسترس قرار گرفته است.

افرادی که نسخه Premium Pass را خریداری کرده باشند می توانند این بسته را رایگان در اختیار داشته باشند اما امکان تهیه آن برای بقیه نیز ممکن می باشد. قیمت این بسته الحاقی ۱۵ دلار می باشد.

Supply Drop حالت جدیدی است که به لطف بسته الحاقی In The Name Of The Tsar به بازی بتلفیلد ۱ اضافه خواهد شد. در این حالت دو تیم باید برای بدست آوردن بسته های ارسالی با همدیگر مبارزه کنند و در نهایت تیمی که این جعبه ها را بدست بیاورد می تواند سلاح های جدیدتر و بهتری را در اختیار داشته باشد.

به‌علاوه یک سری Operation جدید نیز با این DLC در دسترس قرار خواهد گرفت.

بسته In The Name Of The Tsar دومین بسته الحاقی بازی بتلفیلد ۱ است و پس از آن دو بسته دیگر نیز با نام‌های Turning Tides و Apocalypse برای این بازی منتشر خواهند شد.

بسته الحاقی In The Name Of The Tsar قرار است در ۲۸ شهریور برای بازی Battlefield 1 منتشر شود.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات