نمرات بازی F1 2017 مشخص شد

نمرات بازی F1 2017 مشخص شد

احمد هاتفی ۰۹ شهریور ۱۳۹۶ نظرات

بازی F1 2017؛ جدیدترین عنوان استودیو کدمسترز، به تازگی منتشر شده است و نمرات این عنوان از دید سایت های معتبر جهان مشخص شده است. با گیمر همراه باشید.

 

F1 2017

  • سازنده: استودیو بیرمنگام کدمسترز
  • ناشر: کدمسترز
  • سبک: رانندگی
  • پلتفرم: PS4 ،Xbox One و PC
  • تاریخ انتشار: ۳ شهریور

کدمسترز (Codemasters) یکی از استودیو های موفق در زمینه های بازی های ریسینگ است و عناوینی چون Dirt و Grid را در کارنامه خود دارد. اما عنوانی که این استودیو را محبوب کرده است سری بازی های فرمول یک است که هر سال پیشرف می کند و ارتقا می یابد.

این استودیو سعی کرده است تا بازی فرمول یک را طوری شبیه سازی کند تا همه افراد بتوانند تجربه ای از مسابقات فرمول یک را داشته باشند.

یکی از نکات مهمی که باعث شده است سری بازی های F1 در طول سالیان دراز هواداران خود را حفظ کند، توه به جزئیات و دقیق سازی بازی است که باعث می شود تا بازی به واقعیت هرچه بیشتر نزدیک باشد و این یعنی تجربه ای بی نظیر.

حال نمرات این بازی از دید سایت های معتبر جهان منتشر شده است و این نمرات خبر از یک بازی عالی و بدون نقص می دهند. F1 2017 بازی‌ ای است که فقط به رانندگی خلاصه نمی‌شود و شما در آن حتی می‌توانید نقش مدیر یک تیم را ایفا کنید و روی مسائل مختلفی نظارت داشته باشید.

علاوه بر این بهبود‌های بصری، اضافه شدن ماشین‌های جدید و همچنین حضور ماشین‌های کلاسیک را در این بازی شاهد هستیم که آن را به یک بازی کامل تبدیل می‌کنند.

در ادامه با گیمر همراه باشید تا مروری به بررسی بازی F1 2017 و نمره‌های آن از دید سایت‌های معتبر دنیا داشته باشیم:

 

تلگراف: ۱۰۰ از ۱۰۰

مکانیزم‌های بهینه‌شده، گرافیک بهبود‌یافته و ماشین‌های جدیدی که در این نسخه به بازی اضافه شده‌اند و ترکیب آن‌ها با ویژگی‌های مثبت همیشگی این سری بازی‌ها، باعث شده‌اند تا با یک بازی عالی طرف باشیم و کدمسترز بار دیگر ثابت کرده که قادر به ساخت چه بازی خوبی است.

گیم‌اسپات: ۹۰ از ۱۰۰

با اینکه بازی F1 2016 از حیث بخش Career مشکلاتی داشت، اما در F1 2017 شاهد یک بخش Career عالی و صد البته تعداد زیادی ویژگی خوب دیگر هستیم؛ ویژگی‌هایی شامل بخش چندنفره بهبود‌یافته، تنوع بالای مسابقه‌ها و ماشین‌های بهتر.

همه این موارد دست به دست هم می‌دهند تا شرکت در مسابقات و رانندگی با ماشین‌های فرمول یک در این بازی، هیجان فوق‌العاده‌ای داشته باشد و به جرات می‌توان گفت که F1 2017 بهترین بازی‌ای است که تا به امروز با محوریت فرمول یک ساخته شده است.

فوربس: ۹۰ از ۱۰۰

اصلی‌ترین ویژگی F1 2017 این است که هم برای کاربران تازه‌کار و هم برای کاربران حرفه‌ای لذت‌بخش است. اگر یک کاربر تازه‌کار هستید که اطلاعات زیادی از فرمول یک و این سری بازی ندارد، می‌توانید بدون توجه به جزییات زیاد از تجربه آن لذت ببرید و اگر هم کاربری هستید که نسخه‌های قبلی را تجربه کرده و اطلاعات بالایی دارد، می‌توانید از جزییات مختلفی که در بازی گنجانده شده‌اند لذت ببرید.

شاید بازی F1 2017 به اندازه سری بازی‌های ریسینگ مطرح مورد توجه قرار نگیرد، اما قطعا یکی از کامل‌ترین و بهترین بازی‌ها در سبک خودش است.

آی‌جی‌ان: ۸۹ از ۱۰۰

دقت بالای سازندگان به جزییات و وفادار بودن آن‌ها به ویژگی‌هایی که فرمول یک را لذت‌بخش کرده، باعث شده‌اند تا F1 2017 یک بازی شبیه‌ساز عالی و به بیان بهتر، بهترین شبیه‌ساز ممکن از فرمول یک باشد.

پالی‌گان: ۸۰ از ۱۰۰

F1 2017 کیفیت بسیار خوبی دارد و به خوبی می‌تواند مخاطب را سرگرم کند. در این بازی علاوه بر اینکه باید راننده خوبی باشید، باید در زمینه برنامه‌ریزی و داشتن استراتژی هم خوب عمل کنید. عواملی که F1 2017 را به یک بازی خوب تبدیل کرده‌اند، در طول زمانی چند ساله و به مرور زمان ساخته شده‌اند و به همین دلیل هم شاهد بازی کاملی هستیم.

گیمزرادار: ۸۰ از ۱۰۰

بازی F1 2017 به بهترین شکل مسابقات فرمول یک مدرن را شبیه‌سازی کرده است. اما واقعیت این است که پیچیدگی بیش از حد مسابقات در شیوه مدرن، در بازی نیز دیده می‌شود و همین پیچیدگی زیاد شاید برای یک سری از کاربران جالب نباشد. از طرفی دیگر مسابقات کلاسیک هم آن‌طور که باید و شاید خوب در بازی گنجانده نشده‌اند.

میانگین نمرات بازی F1 2017

متاکریتیک: ۸۷

اوپن‌کریتیک: ۸۷

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات