گیمزکام ۲۰۱۷: تریلر جدید Life is Strange: Before the Storm

گیمزکام ۲۰۱۷: تریلر جدید Life is Strange: Before the Storm

احمد هاتفی ۰۴ شهریور ۱۳۹۶ نظرات

استودیو دک ناین در جریان گیمزکام ۲۰۱۷ تریلر جدیدید از ماجراجویی های بازی Life is Strange: Before the Storm منتشر کرد. با گیمر همراه باشید.

 

بازی Life is Strange: Before the Storm دومین قسمت از بازی Life is Strange می باشد که داستان آن قبل از نسخه اول روایت می شود و در واقع پیش در آمدی برای قسمت اول است.

در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۷تریلری جدیدی از این عنوان توسط استودیو سازنده منتشر شده است که دنیای بازی و ماجراجویی های بیشتریس را برای بازی باز نشان می دهد.

در این نسخه شخصیت اصلی بازی (کلویی پرایس) ۱۶ سال بیشتر ندارد و با شخصیت ریچل به تازگی دوست شده است و با توجه به مشکلاتی که بر سر راهشان قرار گرفته است تصمیم گرفته اند با کمک همدیگر آن ها را حل کنند.

این بازی قرار است در ۳ فصل برای پلتفرم های PC ،PS4 و Xbox One منتشر شود.

Awake نام اولین اپیزود بازی Life is Strange: Before the Storm است که ۳ سال قبل تر از اتفاقات نسخه اول بازی روایت می شود. کلویی و ریچل در مدرسه باهم دوست می شوند و ریچل یکی از دختران محبوب مدرسه می باشد ولی او هم مشکلاتی را در زندگی خود دراد و بنابراین نقطه اشتراک آن ها مشکلاتشان است که آن ها را به هم نزدیک می کند.

تریلر منتشر شده از بازی Life is Strange: Before the Storm در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۷ نمایشی از حضور کلویی در کنار خانواده اش است.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات