ویدیو: معرفی بخش Headquarters بازی COD: WW2

ویدیو: معرفی بخش Headquarters بازی COD: WW2

احمد هاتفی ۰۴ شهریور ۱۳۹۶ نظرات

در جدیدترین اخبار بازی Call Of Duty: WW2، استودیو اسلج همر گیمز و کمپانی اکتیویژن با انتشار تریلری قسمت جدید این عنوان را رونمایی کردند. با گیمر همراه باشید.

 

بی شک یکی از عناوین مورد انتظار سال ۲۰۱۷ در سبک شوتینگ، عنوان Call Of Duty: WW2 است که قرار است باز همه ما را به حس و حال جنگ جهانی ببرد. در اخبار جدیدی که منتشر شده است متوجه شده ایم که قرار است یک بخش جدید در سری بازی های Call Of Duty گنجانده شود.

Headquarters همان فضای اجتماعی بازی که کمی عجیب و غریب هم است. به گفته برخی این قسمت بازی Call Of Duty: WW2 شباهت بسیاری با بخش Tower بازی Destiny دارد.

در این بخش از بازی مبارزات آن چنانی وجود ندارد و شما و دوستانتات در محیطی طراحی شده قرار می گیرد و باید برای انجام برخی کارها برای نشان دادن پرستیژ خود عملکرد سریع تری داشته باشید.

برای مثال باید از صخرعه ای بالا بروید و با نشان دادن پرستیژ بالای خود در بالای آن جشن بگیرید.

با این که گفته شد مبارزات آن چنانی در این بخش وجود ندارد اما افراد منی توانند در میدان تیر بخش Headquarters به مسابقه باه بپردازند و با ثبت بیشترین امتیاز دوستان خود را مغلوب کنند و یا مکانی مخصوص برای scorestreakها در نظر گرفته شده است تا آن ها را امتحان کنید و در بخش چند نفره بازی از آن ها بهتر استفاده کنید.

در نهایت زمینی به نمایش گزاشته می شود که برای دوئل های تک به تک طراحی شده است و سایر بازیکنان می توانند آن را بصورت زنده تماشا کنند.

بخش Headquarters در بتای خصوصی بازی Call Of Duty: WW2 در دسترس نیست، اما همراه با بازی اصلی عرضه خواهد شد.

بازی Call Of Duty: WW2 در تاریخ سوم نوامبر (۱۲ آبان) برای پی سی، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد. بتای خصوصی بازی هم برای افرادی که نسخه پلی‌استیشن ۴ بازی را پیش خرید کرده باشند از تاریخ ۲۵ تا ۲۸ آگوست (۳ تا ۶ شهریور) و برای پیش‌خریدکنندگان نسخه ایکس‌باکس وان از تاریخ یکم تا چهارم سپتامبر (۱۰ تا ۱۳ شهریور) در دسترس خواهد بود.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات