گیمزکام ۲۰۱۷: تریلر زمان انتشار بازی Destiny 2

گیمزکام ۲۰۱۷: تریلر زمان انتشار بازی Destiny 2

احمد هاتفی ۰۲ شهریور ۱۳۹۶ نظرات

استودیو بانجی طی نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۷ از تریلر روز عرضه بازی Destiny 2 رونمایی کرد. با گیمر همراه باشید.

 

سرانجام پس از تریلرها و اخبار متعدد درباره بازی Destiny 2، کمتر از دو هفته دیگر یعنی در ۱۵ شهریور قرار است این بازی برای PS4 و Xbox One منتشر شود و نسخه PC آن ۲ آبان عرضه خواهد شد.

تریلری که استودیو بانجی از این عنوان در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۷ منتشر کرده است یک تریلر داستانی است که مبارزات قهرمانانه و حماسی را به نمایش می گذارد. در این ویدیو شاهد مبارزه با دشمنانی همچون Vex ،Crota و Oryx می باشیم و سرانجام منابع آن ها را برداشته و به برج های اطراف می برد.

در تریلر روز عرضه‌ی بازی، وقایع پس از مرحله‌ی داستانی نسخه‌ی بتا (Homecoming) به نمایش گذاشته می‌شود؛ The Speaker توسط Ghaul، شخصیت منفی داستان، دستگیر شده و درکنار آن، وی برج را تحت سلطه‌ی خود درآورده است.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 480p 

در این ویدیو شاهد این هستیم که صحنه های سینماتیک با گیم پلی بازی ترکیب شده است یک روایت هیجان انگیز را در اختیار مخاطب قرار داده است. در بخش سینمایی، سه شخصیت زاوالا، ایکورا ری و Cayde-6 را می‌بینیم که در کنار نگهبانان، قصد دارند برج و تمام چیزهایی را که از دست داده‌اند پس گرفته و Ghaul را شکست دهند.

از طرفی اتمسفر بازی شباهت‌هایی به بازی Halo: Reach دارد. ظاهرا استودیو بانجی، سازنده بازی تیراندازی Destiny 2، از دیگر اثر خود الهام گرفته است.

بازی Destiny 2 در تاریخ ۱۵ شهریور (۶ سپتامبر) برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان و در تاریخ دو آبان ماه (۲۴ اکتبر) برای کامپیوتر عرضه خواهد شد.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات