گیمزکام ۲۰۱۷: تاریخ انتشار بازی The Crew 2

گیمزکام ۲۰۱۷: تاریخ انتشار بازی The Crew 2

احمد هاتفی ۰۱ شهریور ۱۳۹۶ نظرات

کمپانی یوبیسافت در جریان نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۷ تریلری از بازی The Crew 2 را منتشر کرد و تاریخ انتشار این بازی را اعلام کرد. با گیمر همراه باشید.

 

کمپانی یوبیسافت در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۷ کنفرانسی را برگزار نکرد اما اخبار جدیدی را از عناوین مورد انتظار خود منتشر کرد. در این بین اطلاعاتی درباره عنوان ریسینگ این کمپانی به همراه تریلری منتشر شد.

یوبیسافت اعلام کرد که قبل از انتشار این بازیف نسخه بتای آن منتشر خواهد شد و علاقه مندان می توانند از صفحه رسمی این بازی برای آن ثبت نام کنند. تاریخی برای انتشار بتای این بازی اعلام نشد. همانند نسخه اول این بازی، The Crew 2 دارای یک نقشه بزرگ می باشد و بازکن گزینه های متعددی را برای اجرای بازی در اختیار خواهد داشت.

مسابقات این بازی در ۴ دسته زیر دسته بندی می شوند:

  • مسابقات خیابانی
  • مسابقات off-road
  • مسابقات Pro
  • مسابقات آزاد (Freestyle)

 

بازی بازان در هریک از این ۴ شاخه می توانند وسایل نقلیه متنوعی را سوار شوند به مسابقه با رقیبان بپردازند. یکی از تحولات و ویژگی هایی که به نسخه دوم بازی The Crew اضافه شده است این است که بازیکن می تواند قسمتی از مسیر را با اتومبیل طی کند و سپس با رسیدن به یک رودخانه با استفاده از قایق به مسیر خود ادامه دهد و یا با پیدا کردن باند پرواز با هواپیما به گشت و گذار بپردازد.

همچنین یوبیسافت جوایز پیش خرید این عنوان را اعلام کرده است:

  • دسترسی زودتر به بازی (۳ روز زودتر)
  • دریافت نسخه گلد بازی: نسخه اصلی بازی + سیزن پس بازی
  • پیش‌خرید هریک از نسخه‌های بازی، امکان دسترسی به بسته Legendary Motors Pack را فراهم می‌کند که شامل ماشین Mercedes-AMG C 63 Touring Car 2016 و موتور Harley-Davidson Iron 883 2017 می‌شود.
  • نسخه دیلاکس ۷۰ دلاری بازی، علاوه بر بسته Legendary Motors Pack، شامل یک بسته دیگر با نام Motorsports Deluxe Pack نیز می‌شود که این بسته شامل ماشین Ford F-150 Raptor Race Truck 2017، ماشین Abarth 500 2008 Monster Truck Edition و هواپیمای Pilatus PC-21 می‌شود و سه پوشش مختلف هم برای شخصیت شما در بازی دارد.
  • نسخه Gold بازی هم شامل هر دو بسته مذکور و سیزن پس بازی است. نسخه Gold به صورت دیجیتالی ۱۰۰ دلار و به صورت فیزیکی ۱۱۰ دلار قیمت خواهد داشت. نسخه فیزیکی شامل یک استیل‌بوک هم می‌شود.

بر این اساس بازی The Crew 2 در تاریخ ۲۵ اسفند سال جاری (۱۶ مارس ۲۰۱۸) برای کامپیوتر، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات