ویدیو: تریلر جدید بازی Far Cry 5

ویدیو: تریلر جدید بازی Far Cry 5

احمد هاتفی ۰۱ شهریور ۱۳۹۶ نظرات

یوبیسافت با انتشار تریلری از دموی بازی Far Cry 5 علاقه‌مندان را بیشتر با دنیای این بازی آشنا کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

یوبیسافت امروز تریلر نسبتا طولانی را از عنوان Far Cry 5 منتشر کرده است که دنیای بازی و مبارزات و محتویات آن را هرچه بیشتر به ما نشان می دهد. برای اولین بار در این ویدیو محتویات نسخه دمو این بازی رویت شد و سازندگان در حین این ویدیو توضیحاتی را برای علاقه مندان بازگو می کنند.

در ابتدای بازی شاهد قتل یک سرباز توسط یک کشاورز هستیم و سپس او به ماهیگیری می پردازد که گفته می شود بسیار سخت باشد و بسیار اصولی کارگزاری شده است.

سپس این شخصیت با کامیون خود وارد مبارزات سهمگین می شود و شروع به تیراندازی می کند. تمامی این صحنه ها علاقه مندان را ترغیب می کند تا دموی این بازی را در هر صورت تجربه کنند.

در عنوان Far Cry 5 یک ویژگی جدید وجود دارد و آن سگ هایی هستند که در طول بازی به کاربر کمک خواهند کرد تا دشمنان خود را از بین ببرند و یا در رساندن اسلحه و دیگر وایل به بازیکن کمک خواهند کرد.

در این ویدیو نیز سگی بنام بومر به نمایش گذاشته شده است که به کمک ما می‌آید و با ترساندن گرگی آن را از ما دور می‌کند. در صحنه‌های دیگر نیز می‌بینیم که بومر با پارس کردن، حیوانات خطرناک دیگری را نیز از ما دور نگه می‌دارد. به نظر می‌رسد که این‌بار فارکرای فعالیت‌های بیشتری را در دنیای خیالی جدید خود، یعنی Hope County گنجانده است.

بازی Far Cry 5 برای عرضه در تاریخ ۸ اسفندماه (۲۷ فوریه) برنامه‌ریزی شده است و برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و پی سی در دسترس قرار می‌گیرد.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 480p

منبع:

vg247

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات