هفتمین صدرنشینی کرش در چارت انگلستان

هفتمین صدرنشینی کرش در چارت انگلستان

احمد هاتفی ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ نظرات

در چارت بازی‌های پرفروش هفته انگلستان شاهد صدرنشینی دوباره عنوان Crash Bandicoot N.Sane Trilogy می باشیم. این هفتمین صدرنشینی این بازی است. با گیمر همراه باشید.

 

کرش بتدیکوت گویا قصد ندارد فعلا از صدر جدول جدا شود و چند هفته ای است که مقام نخست را تصاحب کرده است و با قدرت در صدر ایستاده است. این عنوان ریمستری از سه گانه اولیه سری بازی های کرش است که برای کنسول PS4 عرضه شده است.

در رده دوم این چارت عنوان Grand Theft Auto V قرار گرفته است که نسبت به هفته پیش یک رتبه صعود کرده است. بازی Fallout 4 نیز این هفته یک پله سقوط داشته است و در رتبه سوم این چارت در این هفته (۱۵ – ۲۲ آگوست) قرار گرفته است. رتبه چهارم این هفته در اختیار عنوان Agents of Mayhem قرار گرفته است که اولین هفته عرضه اش را سپری می کند.

بازی Agents of Mayhem، بازی جدید استودیو والیشن که توسط دیپ‌سیلور منتشر شده است، یک بازی جهان‌باز اکشن ماجراجویی است. این بازی برای کنسول‌های نسل هشتمی و پی‌سی منتشر شد و تم اصلی آن، کارتون‌های قدیمی و ابرقهرمان‌ها هستند.

این بازی، در همان دنیایی رخ می‌دهد که سری بازی‌های Saints Row در آن جریان دارد و برخی از کاراکترهای آن دنیا، در این بازی نیز حضور دارند.

Mario Kart 8 Deluxe یکی از عناوین موفق انحصاری نینتندو سوییچ است که این هفته ۲ پله صعود را شاهد بوده است و این هفته (۱۵ – ۲۲ آگوست) در رده ۵ ایستاده است. بازی DOOM نیز این هفته با سقوط موجه بوده است و از رده ۵ هفته پیشش به رده ششم نزول پیدا کرده است.

عنوان Dishonored 2 دیگر عنوانی است که این هفته با سقوط همراه بوده است و از رده چهارم هته گذشته خود به رتبه ۷ رسیده است. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege نیز این هفته تغییری را شاهد نبود است و همانند هفته پیش در رده ۸ باقی مانده است.

بازی Splatoon 2 کنسول نینتندو سیووچ نیز با ۳ پله سقوط در رتبه نهم این هفته چارت بازی های پرفروش انگلستان قرار گرفته است. در نهایت رتبه آخر بین ۱۰ بازی پرفروش به بازی Forza Horizon 3 اختصاص یافته است که نسبت به هفته پیش یک رده سقوط داشته است.

در ادامه می‌توانید لیست کامل لیست کامل چارت بازی‌های پرفروش این هفته (۱۵ – ۲۲ آگوست) کشور انگلستان را مشاهده کنید.

۱. Crash Bandicoot N.Sane Trilogy

۲. Grand Theft Auto V

۳.  Fallout 4

۴. Agents of Mayhem

۵. Mario Kart 8 Deluxe

۶. DOOM

۷. Dishonored 2

۸. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

۹. Splatoon 2

۱۰. Forza Horizon 3

منبع:

Chart Track

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات