گیمزکام ۲۰۱۷: معرفی بازی Age of Empire 4

گیمزکام ۲۰۱۷: معرفی بازی Age of Empire 4

احمد هاتفی ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ نظرات

با این که ۱۲ سال از انتشار آخرین عنوان Age of Empire می‌گذرد، مایکروسافت طی کنفرانس گیمزکام خود نسخه جدید این سری را معرفی کرد. با گیمر همراه باشید.

 

به جرات می توان گفت مایکروسافت در کنفرانس خود در گیمزکام ۲۰۱۷ بیشتر خبرهای خوبی را برای طرفداران قدیمی خود داشت و همین خبر نسخه جدید بازی استراتژیک Age of Empire از شوکه کننده ترین اخباری بود که می توان نام برد.

آخرین عنوان اصلی این سری در سال ۲۰۰۵ با عنوان Age of Empire 3 منتشر شد. سازنده این عنوان Ensemble Studios می باشد و ناشر آن مایکروسافت بوده است.

به اعلام مایکروسافت، استودیو رلیک (Relic) مسئولیت ساخت این عنوان را بر عهده خواهد داشت. استودیو رلیک ساخت بازی‌هایی چون Company of Heroes و Dawn of War را در کارنامه خود دارد.

در کنفرانس مایکروسافت تیزری از بازی Age of Empire 4 پخش شد و این بازی بصورت رسمی از سوی مایکروسافت رونمایی شد اما اطلاعاتی درباره داستان بازی و تاریخ انتشار و قیمت آن اعلام نشد. در این ویدیو تنها یک قبیله و یک تمدن به نمایش گزاشته شده است و همانند دیگر نسخه های این بازی باید منتظر معرفی و حضور قبایل بیشتری برای مبارزه و پیشرفت باشیم.

در ادامه می توانید تریلر معرفی بازی Age of Empire 4 را تماشا کنید.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 480p

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات