گیمزکام ۲۰۱۷: معرفی بازی Recore: Definitive Edition

گیمزکام ۲۰۱۷: معرفی بازی Recore: Definitive Edition

احمد هاتفی ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ نظرات

مایکروسافت دیشب عناوین جدیدی را معرفی کرد و یکی از ان ها عنوان Recore: Definitive Edition می باشد که یک بازی اکشن ماجراجویی است. با گیمر همراه باشید.

 

مایکروسافت با این که در کنفرانس گیمزکام ۲۰۱۷ درخشش چندانی نداشت اما اخبار خوبی را برای طرفدران قدیمی خود به همراه داشت. یکی از این اخبار خوب معرفی نسخه Definitive Edition بازی Recore می باشد که در قالب تریلر معرفی شد.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 480p

Recore یک بازی ویدئویی پسا – رستاخیزی در سبک اکشن-ماجراجویی سکوبازی که توسط Comcept و Armature Studio توسعه یافته و بوسیله استودیو مایکروسافت در سپتامبر ۲۰۱۶ به طور انحصاری برای کنسول اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی با سیستم عامل ویندوز ۱۰ منتشر شد.

این بازی برای اولین بار در کنفرانس مطبوعاتی مایکروسافت در نمایشگاه رسانه و تجارت E3 سال ۲۰۱۵ رونمایی شد. شخصیت اصلی بازی دختری جوان به نام «جول» است که همراه با سگی رباتیک به نام «مک» (دارای هسته‌ای درخشان در اطراف شکمش) در میان بیابانی پهناور باید برای بقای خود تلاش کند.

یکی از بزرگترین خصوصیات ریکور تغییر صحنه‌ها و مناظر بازی پس از طوفان شن است که در حقیقت بر روی نقشه‌ها در روند بازی تأثیر می‌گذارد. با از بین رفتن این سگ رباتیک، هنوز حس آگاهی او در درون این هسته باقی خواهد ماند و با جایگزینی آن در داخل رباتی دیگر، می‌تواند در شکلی دیگر زنده بماند.

حال مایکروسافت اعلام کرده است که نسخه Definitive Edition بازی Recore دارای یک ماجراجویی جدید به نام Eye of Obsidian و قاب کوربات T8-NK خواهد بود و با قیمت ۱۹.۹۹ برای Xbox One و PC عرضه خواهد شد.

دارندگان فعلی این عنوان می توانند این نسخه را در قالب یک آپدیت بصورت رایگان در اختیار داشته باشند.

منبع:

Gematsu

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات