گیمزکام ۲۰۱۷: تریلر جدید بازی State of Decay 2

گیمزکام ۲۰۱۷: تریلر جدید بازی State of Decay 2

احمد هاتفی ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ نظرات

State of Decay 2 از عناوین زامبی مورد انتظار است که دیشب طی کنفرانس مایکروسافت در گیمزکام ۲۰۱۷ تریلر جدیدی از این عنوان منتشر شد. با گیمر همراه باشید.

 

  • نام بازی: State of Decay 2
  • سازنده: Undead Labs
  • ناشر: Microsoft
  • تاریخ انتشار: سال ۲۰۱۷
  • پلتفرم: PC ،Xbox One و PS4

شما در این بازی گیم پلیی با دید سوم شخص را همانند نسخه قبلی مشاهده خواهید کرد .

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 480p

بازیکنان این بازی می توانند به صورت انفرادی در محیط open world بازی کاوش کرده و به انجام ماموریت‌های مختلف برای زنده ماندن بپردازند و یا تا سقف سه نفر به صورت همکاری و چند نفره از بازی لذت ببرند. در توسعه این نسخه از بازی از Unreal Engine 4 استفاده شده است.

در این بازی قهرمان خاصی وجود ندارد بلکه اجتماعی متشکل از افراد با ویژگی‌ها و مهارت‌های مختلف وجود دارد که می‌توانید در نقش هر کدام از آن ها بازی کنید. می‌توانید با توجه به نظم جامعه‌ای که تشکیل داده‌اید، مسیر های منحصر به فردی را تشکیل دهید که مختص شما باشد.

تصمیمات شما هویت جامعه‌ای را که تشکیل می‌دهید را شکل می‌دهد و هیچ جامعه‌ای و داستانی مثل هم نخواهد بود.

با کاوش در دنیای باز می‌توانید به پیدا کردن منابع ارزشمند برای افراد جامعه خود و یا پیدا کردن و استخدام نیرو‌های جدید بپردازید ولی باید مراقب باشید زیرا در محیط باز، دشمنانی هم چون زامبی‌ها و افراد بد در انتظار شما است.

می‌توانید با دعوت دوستان خود به بازی دوش به دوش هم در دنیای خطرناک جستجو کرده و با هم کار کنید و پاداش‌های دریافتی را باهم تقسیم کنید و در مواقع سخت و خطرناک مراقب هم باشید.

بازی State of Decay 2 در بهار سال ۲۰۱۸ روی پلتفرم‌های نسل هشتمی و پی‌سی عرضه خواهد شد.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات