گیمزکام ۲۰۱۷: اطلاعات پیش خرید کنسول Xbox One X

گیمزکام ۲۰۱۷: اطلاعات پیش خرید کنسول Xbox One X

احمد هاتفی ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ نظرات

در کنفرانس دیشب مایکروسافت در گیمزکام ۲۰۱۷، مایکروسافت از باندل پروژه اسکورپیو کنسول ایکس‌باکس وان ایکس رونمایی کرد. با گیمر همراه باشید.

 

مایکروسافت دیشب و طی کنفرانسش در رویداد گیمزکام ۲۰۱۷ از باندل های متعددی از جمله باندل Middle-Earth: Shadow of War برای کنسول Xbox One S و باندل بازی ماینکرفت رونمایی کرد و همچنین باندل پروژه اسکورپیو را برای کنسول Xbox One X معرفی کرد.

براساس اطلاعات منتشر شده، هم‌اکنون علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به صفحه‌ی این باندل در سایت مایکروسافت یا خرده‌فروشی‌هایی که آن را موجود خواهند کرد، باندل پروژه اسکورپیو ایکس‌باکس وان ایکس را پیش خرید کنند.

به گفته مایکروسافت تفاوت هایی بین کنسول Xbox One X و باندل پروژه اسکورپیو این کنسول وجود دارد که بارزترین آن حک شدن نام اسکورپیو (Scorpio) روی کنسول باندل شده می باشد.

همچنین پیش خرید کنسول ایکس‌باکس وان ایکس نیز در دسترس قرار گرفت و می‌توانید با مراجعه به صفحه‌ی مایکروسافت، با پرداخت ۴۹۹ دلار آن را پیش خرید کنید.

  • باندل بازی ماینکرفت برای کنسول Xbox One S

کنسول ایکس‌باکس وان ایکس در تاریخ ۱۷ آبان ماه (هفت نوامبر) عرضه خواهد شد و در روز عرضه بازی‌های بسیاری از قابلیت این کنسول استفاده خواهند کرد.

منبع:

IGN

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات