شخصیت Fury در هیچ فیلم دیگری حضور نخواهد داشت

شخصیت Fury در هیچ فیلم دیگری حضور نخواهد داشت

امیر پورمحمد ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ نظرات

ساموئل جکسون اعلام کرد برای ایفای نقش در قسمت ۳ و ۴ انتقام جویان انتخاب نشده است. با گیمر همراه باشید.

 

هر چند نقش فیوری (Fury) باعث جمع شدن شخصیت‌های فیلم انتقام جویان (Avengers) گردید ولی در زمان بزرگ‌ترین مبارزه آن‌ها با آنان همراه نخواهد بود. شخصیت نیک فیوری در کامیک مارول یونیورس یکی از شخصیت‌های مهم و کلیدی است ولی اخیراً حضور این شخصیت در کامیک‌ها و فیلم‌ها کم رنگ شده است. بدون او تیمی به نام اونجر وجود نداشت تا از زمین محافظت کند.

طرف داران مارول انتظار داشتن تا ساموئل جکسون (Samuel Jackson) باری دیگر در فیلم Captain America: Civil War حضور داشته باشد ولی این‌گونه نشد.

چندی پیش نیز این خبر که نقش فیوری در قسمت‌های ۳ و ۴ انتقام جویان نیز وجود نخواهد داشت تائید گردید.

انظار می‌رفت که این نقش در فیلم کاپتان مارول (Captain Marvel) که در سال ۲۰۱۹ اکران خواهد شد حضور داشته باشد. اتفاقات این فیلم مربوط به سال‌های ۱۹۹۰ است. ولی ساموئل جکسون اعلام کرد هیچ پیشنهادی برای حضور در این فیلم دریافت نکرده است. خود وی در این باره این چنین می‌گوید:

“من نه تنها هیچ قراردادی را امضا نکرده‌ام بلکه هیچ پیشنهادی  نیز برایم فرستاده نشده است. روز پیش با بری صحبت کردم او تنها کسی است که در این فیلم می‌شناسم و در آن حضور دارد ولی او چیزی درباره بازی من در این فیلم برایم نگفت.”

پس ساموئل در مورد حضور نیافتن نقش فیوری در فیلم پلنگ سیاه (Black Panther) این چنین گفت:

“شخصیت فیوری اولین سیاه‌پوست دنیای اونجر است. حال نمی‌دانم آن‌ها چگونه در حال ساختن فیلم پلنگ سیاه که در مورد سیاه‌پوستان است هستند ولی به من خبری نداده‌اند.”

منبع:

ComicBookMovie

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات