اطلاعات جدید بازی Call of Duty: WWII منتشر شد

اطلاعات جدید بازی Call of Duty: WWII منتشر شد

احمد هاتفی ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ نظرات

به تازگی مدیر استودیو اسلج همرگیمز در توییتر خود جواب بسیاری از سوالات طرفداران بازی COD: WWII را داده و اطلاعاتی زیادی را برملا کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

به تازگی گلن اسکوفیلد (Glen Schofield)؛ مدیر استودیو اسلج همرگیمز در توییتر خود جواب برخی از کاربران علاقه مند به بازی COD: WWII را داده است و اطلاعاتی را درباره داستان، بخش زامبی و طراحی بازی در اختیار آن ها قرار داده است.

ابتدا اسکوفیلد به این موضوع پرداخته است که چرا اروپا را به آمریکا و اقیانوس آرام برای روایت بازی ترجیح داده اند.

او دلیل این کار را این گونه بیان کرده است:

“برخی از افراد خانواده من و کارکنان استودیو اسلج همرگیمز در جنگ جهانی مبارزه کرده اند و همچنین بسیاری از مبارزات نمادین در اروپا به وقوع پیوسته اند. این شد که تصمیم نهایی بر این شد که بازی در اروپا فیلمبرداری و ساخته شود.”

اسکوفیلد بیان داشته است که بازی شامل صحنه های مختلف بسیاری خواهد بود و در بازی Call of Duty: WWII مراحلی تعبیه شده است که به تنهایی قابل اجرا نیستند و باید با گروهی به مبارزه با دشمنان بپردازید.

همانطور که می دانید استودیو اسلج همرگیمز ساخت عنوان Call of Duty: Advanced Warfare بر عهده داشته است و اسکوفیلد گفته است که این بسار چالش برانگیز بوده است که از مبارزات مدرن عنوان Advanced Warfare به مبارزات حماسی، فداکاری، افتهخار و شهامت در حد و اندازه های جنگ جهانی بپردازند.

در ادامه او گفته است که تیم سازنده بازی برای درک هر چه بیشتر محیط بازی به مناطقی در لوکزامبورگ، بلژیک، فرانسه، المان و شهرهای مختلف اروپا سفر کرده اند و به تصویربرداری از هزاران نقطه مختلف پرداخته اند.

اسکوفیلد درباره‌ی طراحی و گرافیک Call of Duty: WW2 نیز توضیح داده است که این عنوان از سبک طراحی هنری واقع‌گرایانه‌ی اسلج‌همر بهره می‌برد و تلاش سازندگان بر این بوده که حس و ماهیت اصلی و واقعی مکان‌ها و اشخاص را ارائه بدهند. ضمناً تحقیقات زیادی راجع به شبیه‌سازی سلاح‌های داخل بازی صورت گرفته و از کتاب‌ها، سلاح‌های واقعی، متخصصان و مدل‌سازان سه‌بعدی بسیار خوب در این خصوص کمک گرفته شده است.

در نهایت اسکوفیلد درباره بخش زامبی بازی گفته است و گفته است که زامبی های این عنوان بسیار واقعی تر از نسخه های پیشین خواهند بود و نه روح و نه دیو هستند بلکه چیزی ما بین این دو و ساخته شده از آن ها هستند. او این بخش را «منحصر به فرد، جذاب و در عین حال استرس‌زا» توصیف کرده است.

بازی Call of Duty: WWII در ۱۲ آبان ۱۳۹۶ در دسترس کاربران پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی خواهد بود.

 همچنین برای اطلاع از بخش بتای خصوصی بازی میتوانید به این مطلب بروید.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات