ویدیو: جزئیات آپدیت بخش چندنفره بازی Uncharted 4

ویدیو: جزئیات آپدیت بخش چندنفره بازی Uncharted 4

احمد هاتفی ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ نظرات

اعلام شده است همزمان با انتشار بازی Uncharted : The Lost Legacy، بخش چندنفره بازی آنچارتد ۴ آپدیت جدیدی را دریافت خواهد کرد. با گیمر همراه باشید.

 

کمپانی ناتی داگ و سونی به تازگی تریلری را منتشر کرده اند و اعلام کرده اند که همزمان با انتشار بازی Uncharted : The Lost Legacy، آپدیتی برای بازی آنچارتد ۴ منتشر خواهد گردید که شامل بخش چندنفره بازی می شود.

بازی Uncharted : The Lost Legacy قرار است در تاریخ ۳۱ شهریور منتشر شود و با توجه با این خبر باید منتظر بروزرسانی جدید بخش چندنفره بازی Uncharted 4: A Thief’s End باشیم. در این بروزرسانی شاهد لباس های جدیدی برای Chloe و Nadine خواهیم بود که از بازی Uncharted : The Lost Legacy الهام گرفته اند و می توان کاراکتر Vllain Asav را در بازی انتخاب کرد و از او به عنوان شخصیت قابل بازی استفاده کرد.

بروزرسانی همچنین شامل یک مود جدید به نام Survival Arena می‌باشد که بیش از صد موج جدید از دشمنان، محیط‌های احاطه شده‌ی جدید و تعداد زیادی از اصلاح کننده‌ها را اضافه می‌کند و این به طرز خارق و العاده‌ای تنوع و ترکیبات گیم‌پلی را نسبت به مود استاندارد Survival افزایش می‌دهد که یکی از آنان این است که مود جدید این شانس را به بازی بازیکنان در آزاد کردن پوشش Savage Starlight Skeleton خواهد داد.

همچنین این بروزرسانی برای کسانی که بازی Uncharted : The Lost Legacy را خریداری کرده باشند در دسترس خواهد بود و این عنوان دارای بخش چندنفره عنوان Uncharted 4: A Thief’s End خواهد بود که می توانند با افراد دیگر روی یک سرور به مبارزه بپردازند.

عنوان Uncharted : The Lost Legacy در تاریخ ۲۲ آگوست (۳۱ شهریور ) در آمریکای شمالی و در ۲۳ آگوست در اروپا بصورت انحصاری برای PS4 منتشر خواهد شد.

در ادامه می توانید تریلر جدید بازی Uncharted 4 را تماشا کنید.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 480p

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات