تاخت و تاز کرش در انگلستان همچنان ادامه دارد

تاخت و تاز کرش در انگلستان همچنان ادامه دارد

احمد هاتفی ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ نظرات

طبق عادت هر هفته، چارت بازی‌های پرفروش انگلستان منتشر شد و بازی کرش بندیکوت برای چهارمین هفته متوالی صدرنشین این چارت ظاهر شده است. با گیمر همراه باشید.

 

شاید کمتر کسی فکر می کرد که بازی کرش بندیکوت(Crash Bandicoot N. Sane Trilogy) به این همه طرفدار و علاقه مند دست یابد و حتی به گونه ای شده است که این عنوان به پرفروش ترین بازی انحصاری در انگلستان بدل شده و از طرفی تنها بازی انحصاری پلی‌استیشن ۴ است که ۴ بار متوالی توانسته است صدر چارت بازی های پرفروش انگلستان را تصاحب کند.

این نشان می دهد که اکتیویژن کارش را در زمینه ساخت این بازی هر چه بهتر انجام داده است و باید منتظر انتشار ریمسترهای دیگری از سری بازی های کرش باشیم.

در رده دوم این چارت بازی Fallout 4 قرار گرفته است که نسبت به هفته گذشته ۱ پله صعود داشته است. بازی Grand Theft Auto V این هفته با یک پله سقوط جای خود را به بازی Fallout 4 داده است و در رده سوم قرار گرفته است.

عنوان Dishonored 2 هم این هفته با صعود یک پله‌ای همراه بوده است و از رده ۵ هفته پیشش به پله چهارم امده است. بازی Doom نیز جای خود را با عنوان Dishonored 2 عوض کرده است و با یک پله سقوط به رده پنجمی رضایت داده است. عنوان Splatoon 2 که انحصاری نینتندو سوییچ می باشد در رده ششم چارت بازی های پرفروش این هفته انگلستان قرار گرفته است و نسبت به هفته گذشته تغییری را شاهد نبوده است.

Mario Kart 8 Deluxe دیگر عنوان انحصاری نینتندو سوییچ می باشد که این هفته صعود خوبی را داشته و از رده ۱۵ هفته پیشش به جایگاه هفتم آمده است. همچنین عنوان Rainbow Six Siege که به تازگی آپدیتی را منتشر کرده است، به لطف این بروزرسانی توانسته خود را باری دیگر در بین ۱۰ بازی پرفروش انگلستان ببیند. این بازی در رده هشتم این جدول جای گرفته است و نسبت به هفته گذشته ۲ پله صعود داشته است.

Forza Horizon 3 نیز هفته خوبی را پشت سر گذاشته است و با صعودی ۵ پله ای توانسته خود را از رده ۱۴ به جایگاه نهم برساند. در نهایت بازی Battlefield 1 در رده دهم این چارت قرار گرفته است و نسبت به هفته پیشش ۳ رده سقوط کرده است.

در ادامه می‌توانید لیست کامل لیست کامل چارت بازی‌های پرفروش این هفته (۸ – ۱۴ آگوست) کشور انگلستان را مشاهده کنید.

۱. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

۲. Fallout 4

۳. Grand Theft Auto V

۴.  Dishonored 2

۵. Doom

Splatoon 2 .6

۷. Mario Kart 8 Deluxe

۸. Rainbow Six Siege

۹. Forza Horizon 3

۱۰. Battlefield 1

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات