جیسون موموآ علاقه‌مند به بازی در نقش کریتوس

جیسون موموآ علاقه‌مند به بازی در نقش کریتوس

احمد هاتفی ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ نظرات

جیسون موموآ که یکی از محبوب‌ترین بازیگران حال حاضر در دنیا می باشد، اعلام کرده است علاقه‌مند به ایفای نقش در قالب شخصیت کریتوس می‌باشد. با گیمر همراه باشید.

 

شاید بیشتر ما جیسون موموآ را از بازی در فیلم هایی مثل سریال تاج و تخت (Game of Thrones) و حضور در فیلم های دنیای دی‌سی می شناسیم.

جیسون موموآ (Jason Momoa) در طی مراسمی که حضور داشت، از او پرسیده شد که آیا علاقه مند به ایفای نقش کریتوس می باشد که او با قطعیت جواب مثبت داده است اما اینطور که معلوم است او بازی God of war را چندان نمی شناسد ولی او گفت که چهره کریتوس را دیده است و با شخصیت او آشنایی دارد.

شاید آرزوی بیشتر هواداران خدای جنگ این است که فیلمی در این زمینه ساخته شود تا هرج و مرج های کریتوس به زیبایی هرچه تمام تر به تصویر کشیده شود.

در این زمینه طرفداران این بازی لیستی از بازیگرانی که می توانند در نقش کریتوس بازی کنند آماده کرده اند که گویا جیسون موموآ به خاطر درخشش در فیلم های گذشته خود و چهره کاریزماتیکش نسبت به دیگران برتری یافته است و اگر قرار باشد فیلمی بر اساس اساطیر یونان و اسکاندیناوی که کریتوس در هر دوی آن ها حضور خواهد داشت ساخته شود، یکی از گزینه های اصلی این بازیگر خواهد بود.

از آثاری که جیسون موموآ در ان ها ایفای نقش کرده است می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

  • فیلم Conan the Barbarian (کونان بربر – ۲۰۱۱)
  • Bullet to the Head (گلوله به سر – ۲۰۱۲)
  • Road to Paloma (جاده‌ای به‌سوی پالوما – ۲۰۱۴)
  • فیلم علمی-تخیلی Debug (اشکال‌زدایی – ۲۰۱۴)
  • فیلم ترسناک Wolves (گرگ‌ها – ۲۰۱۴)
  • فیلم Batman vs. Superman: Dawn of Justice (بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت – ۲۰۱۶)
  • فیلم Once Upon a Time in Venice (روزی روزگاری در ونیز – ۲۰۱۷)

همچنین به تازگی فیلم سینمایی Justice League (لیگ عدالت) اکران خواهد شد و جیسون موموآ در نقش آکوامن در کنار شخصیت هایی همچون بتمن، زن شگفت انگیز، فلش و سایبورگ حضور خواهد داشت. این فیلم در تاریخ ۲۶ ابان ۱۳۹۶ اکران خواهد شد.

در ضمن علاوه بر این فیلم، فیلمی مستقل درباره شخصیت آکوامن ساخته شده است که جیسون موموآ نقش اول آن است و این فیلم قرار است در ۳۰ آذر سال ۱۳۹۷ اکران شود.

سوالی که وجود دارد این است که ایا جیسون موموآ خواهد توانست نقش کریتوس را به خوبی ایفا کند و تمامی رنج هایی را که کریتوس کشیده است را به خوبی به مخاطب منتقل کند یا خیر. اما این را هم باید گفت که چهره این بازیگر، فیزیک بدنی و کاریزمای صورتش بسیار مناسب برای این نقش خواهد بود.

تا بدین جای کار کمپانی سونی اطلاعات و اخباری را درباره شروع فیلمبرداری فیلم God of War اعلام نکرده است و همچنان باید منتظر خبرهای بزرگی از طرف این شرکت باشیم. در حال حاضر سونی در حال ساخت فیلم Uncharted است که از فلش بک Uncharted 3 الهام گرفته شده است.

منبع:

comicbook

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات