ویدیو: بهبودهای گرافیکی بازی WWE 2K18

ویدیو: بهبودهای گرافیکی بازی WWE 2K18

احمد هاتفی ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ نظرات

۲K Games تریلر جدیدی را از بازی WWE 2K18 منتشر کرده است که در آن به بهبودهای گرافیکی بازی نسبت به نسخه‌های پیشین این عنوان اشاره شده است. با گیمر همراه باشید.

 

تریلر جدید بازی WWE 2K18 صرفا نمایشی از بهبودهای گرافیکی است که کمپانی ۲K Games اعمال کرده است و بیشتر در طراحی ورزشکارانی همچون Seth Rollins و Randy Orton و قهرمان جهانی این بازی یعنی Brock Lesnar بیشتر به چشم می خورد.

همانطور که قبلا گفته شده است در جدیدترین نسخه بازی کشتی کج از چهره ستاره این ورزش یعنی Seth Rollins برای طرح کاور بازی استفاده شده است. او در چند وقته اخیر به یکی از برترین و محبوب ترین شخصیت های این ورزش تبدیل شده است و این انتخاب باعث شادی بسیاری از طرفداران این بازی شده است.

در بخش Showcase عنوان WWE 2K18 شاهد روند رشد و ارتقا یکی از محبوب ترین چهره های این ورزش یعنی John Cena خواهیم بود. در این بخش به ۱۵ سال قبل سفر خواهیم کرد تا از همان ابتدای کار با او همراه باشیم و مسیری را که او طی کرده است تا به یک ورزشکار حرفه ای در رشته کشتی کج تبدیل شود را مشاهده کنیم و بجای او بازی کنیم.

یکی از بهبودهای گرافیکی که در این تریلر و به گفته ۲K دیده می شود، طراحی بازوها و عضلات ورزشکاران است که بیش از پیش نمایان هستند و جزئیات آن ها بیشتر شده اند که کمک می کند بازی باز تجربه یک بازی کاملا واقعی را داشته باشد.

WWE 2K18 در ۱۷ اکتبر مصادف با ۲۵ مهر برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان منتشر می‌گردد.

با سفارش نسخه کالکتور یا نسخه Deluxe edition، می‌توانید این بازی را ۴ روز زودتر یعنی در ۱۳ اکتبر در اختیار داشته باشید. نسخه Deluxe edition بازی WWE 2K18 بصورت فیزیکی و دیجیتالی قابل خرید خواهند بود، اما کالکتور این بازی تنها بصورت فیزیکی بفروش خواهد رسید.

در ادامه می توانید تریلر جدید بازی WWE 2K18 را تماشا کنید.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 480p

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات