معرفی و بررسی بازی موبایل Zombie Highway 2

معرفی و بررسی بازی موبایل Zombie Highway 2

احمد هاتفی ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ نظرات

بازی‌های اتومبیلرانی همیشه اهمیت زیادی داشته‌اند. حال تلفیق اتومبیلرانی و زامبی را می‌خواهیم با بازی Zombie Highway 2 بررسی کنیم. با گیمر همراه باشید.

 

همه ما بی شک بازی‌ های اتومبیلرانی و ژانر ترسناک زامبی را تجربه کرده ایم. حال فرض کنید اگر این دو با هم تلفیق شوند چه می شود.

بازی Zombie Highway 2 این امکان را بوجود آورده است تا علاقه مندان به دو ژانر زامبی و اتومبیلرانی، این دو را در کنار هم داشته باشند. همانطور که از اسم بازی معلوم است بازی از یک بزرگراه شروع می شود و بازی باز سوار بر یک خودرو به راه می‌افتد.

در این راه زامبی ها از اطراف به خودروی شما حمله ور می شوند و شما باید بدون هیچ معطلی و در نزدیک ترین جا زامبی ها را با برخورد به دیوار یا مانعی بکشید. این نکته قابل توجه است که زامبی ها هر چه بیشتر روی خودرو بمانند قدرتشان بیشتر می شود و می توانند با نیروی هر چه بیشتر خودروی شما را واژگون کنند. بنابراین باید در اولین مانع زامبی هایی را که روی خودروی شما هستند بکشید.

این ویژگی به این خاطر است که شاید بازی باز بخواهد با همان زامبی های ضعیف اولیه به بازی ادامه بدهد و برای ثبت رکورد بیشتر با زامبی بزرگتر دسته و پنجه نرم نکند. این نشان از یک تیم سازنده خلاق و هوشمند پشت این بازی است که بدون کمترین نقصی یک بازی تمام عیار ساخته است.

در ابتدا خودرویی با قدرت و سرعت کمتری در اختیار بازی باز قرار داده می شود تا بازی باز هر چه بیشتر در بازی پیش برود و زامبی هایی بیشتری را بکشد و با امتیاز و پولی که از آن طریق دریافت می کند به ارتقا خودروی خود بپردازد یا اینکه خوردوی سطح بالاتری را خریداری کند.

برای کنترل خودرو این امکان گزاشته شده است که یا گزینه ای را انتخاب کنید که با تکان دادن گوشی خود مسیر خودرو تغییر کند بدون آنکه نمایشگر خود را لمس کنید و یا اینکه در صفحه بازی دکمه هایی حاضر می شوند که توسط آن ها می توانید اداره خودرو را بدست بگیرید.

نکته جالب بازی این است که با پیشرفت هرچه بیشتر در مسیر، سرعت خودرو بیشتر می شود و تعداد مانع های سر راه بازی باز افزایش یافته و سخت تر می شوند که این باعث می شود بازی باز خود را در یک چالش سختی مشاهده کند و چاره آن چیزی جز عملکرد سریع نیست.

اگر بازی های ویدیوئی را تجربه کرده باشید حتما دیده اید که با پیشرفت بیشتر در بازی دشمنان سرسخت تر و قدرتمند تر از قبل می شوند و برای کشتن آن ها باید سلاح ها و ابزار پیشرفته تری تهیه کرد.

بازی Zombie Highway 2 از این قاعده مستثنی نمی باشد و در ابتدا زامبی ها خیلی زود با یک ضربه از بین می روند اما کمی بعد شاهد زامبی های بزرگتر با قدرت های متفاوتی هستیم که هر یک به تنهایی قادرند خودروی شما را واژگون کنند. این را هم باید ذکر کرد که امتیاز زامبی ها با هم برابر نیست و متناسب با نحوه کشتن آن ها و قدرتشان به شما امتیاز و پول داده می شود.

همانند خودروها، در ابتدا سلاح های ضعیفی در اختیار بازی باز قرار داده می شود که تنها برای زامبی های کوچک مناسب هستند و باید برای کشتن زامبی های مراحل بالاتر از گلوله های بیشتری استفاده شود.

برخی از ویژگی های بازی Zombie Highway 2:

  •  ۶ اتومبیل از نو طراحی شده اند در نسخه جدید
  • ۱۷ سلاح بی نظیر و اضافه شدن ۴ سلاح منحصر به فرد
  • ۵۸ مرحله جذاب و چالش برانگیز
  • چالش های روزانه جذاب و منحصر به فرد
  • محیط های خاص و بی نظیر بازی

بازی Zombie Highway 2 ساخت استودیو Auxbrain می باشد که در سال ۲۰۱۶ برای پلتفرم اندروید منتشر شده است.

در نهایت باید گفت بازی Zombie Highway 2 یک عنوان تمام عیار برای دوست داران بازی های اتومبیلرانی و زامبی است که رفته رفته چالش های سخت تری را برای بازی باز در نظر می گیرد. این بازی را می توان یکی از بی نقص ترین عناوین بازی های موبایل نامید که نسبت به نسخه اول خود پیشرفت گرافیکی و محتوایی بسیاری داشته است و به همین خاطر است که در گوگل پلی امتیاز ۴.۴ را از ۵ ازآن خود کرده است.

 

دانلود این بازی برای اندروید و iOS

Auxbrain Studios,Zombie,Zombie Highway 2,اندروید,بازی اندروید,بازی موبایل,بازی موبایل Zombie Highway 2,بررسی بازی موبایل,بررسی بازی موبایل خارجی,معرفی و بررسی بازی موبایل,Android,معرفی و بررسی بازی گوشی,بازی زامبی,زامبیAuxbrain Studios,Zombie,Zombie Highway 2,اندروید,بازی اندروید,بازی موبایل,بازی موبایل Zombie Highway 2,بررسی بازی موبایل,بررسی بازی موبایل خارجی,معرفی و بررسی بازی موبایل,Android,معرفی و بررسی بازی گوشی,بازی زامبی,زامبی

 

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات