حجم آپدیت فصل سوم بازی Rainbow Six Siege مشخص شد

حجم آپدیت فصل سوم بازی Rainbow Six Siege مشخص شد

احمد هاتفی ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ نظرات

شرکت یوبی‌سافت در صدد ایجاد تغییراتی است تا شیوه ارائه‌ پچ‌های آینده عنوان Rainbow Six Siege را بهبود بخشد. حجم این آپدیت معلوم شده است. با گیمر همراه باشید.

 

عنوان Rainbow Six Siege در حال سازماندهی مجدد نحوه ارائه بروزرسانی‌ها و پچ‌های خود است. در همین راستا شرکت یوبی‌سافت در آخرین اخبار خود حجم بروزرسانی فصل سوم بازی Rainbow Six Siege را مشخص کرده است.

به گفته عوامل ساخت بازی، تغییرات بزرگی در شیوه ارائه بروزرسانی‌ها اتفاق خواهد افتاد و بهمین منظور پچ حجیمی جهت آماده سازی و دریافت فصل سوم بازی در دستور کار قرار گرفته است.

پچ فصل سوم از سال دوم، قرار است نحوه سازماندهی اطلاعات بازی را تغییر دهد. اساسا تمامی اطلاعات پیشین بازی نیازمند حذف و فشرده‌سازی مجدد هستند.

پچ‌ها معمولا حاوی مواردی هستند که بدون حذف اطلاعات اصلی سبب ایجاد تغییراتی در آن‌ها می‌شوند. بهمین دلیل پچ‌ها اکثرا از حجم کمتری برخوردارند و از همین رو بازیکنان برای دریافت آن‌ها نیاز به زمان کمتری دارند. سازندگان طی پستی در وب‌سایت رسمی بازی، در این مورد توضیحاتی ارائه نمودند:

“با گذشت زمان، ادامه دادن این مسیر سبب اشغال بیشتر فضای ذخیره‌سازی پلتفرم شما خواهد شد. در پچ Y2S3.0 به‌دلیل اینکه بسیاری از تکسچرهای موجود در بازی دستخوش تغییراتی شده‌اند، تصمیم گرفتیم تا مجددا اطلاعات را از پایه عوض کنیم. تاثیر این تغییرات در نهایت به کاهش فضای اشغال شده پلتفرم‌تان خواهد انجامید.”

علاوه بر اشغال فضای کمتر، تثبیت اطلاعات همچنین موجب تسریع زمان‌های بارگزاری بازی خواهد شد. بعنوان مثال زمان بارگزاری در کنسول‌ها حدودا ۱۰% سریعتر خواهد شد.

همچنین، پچ‌ها و بروزرسانی‌های بعد از فصل سوم نیز بین ۱۰ تا ۱۵ درصد با کاهش حجم مواجه خواهند شد. در ادامه می‌توانید حجم تقریبی بروزرسانی فصل سوم عنوان Rainbow Six Siege را برای پلتفرم‌های مختلف مشاهده نمائید:

Patch Size Platform

۴۲GB

PC With Ultra HD
۲۶GB PC Without Ultra HD
۱۵GB Xbox One
۱۵GB PS4

این بروزرسانی کمی زمان خواهند برد تا بصورت کامل دانلود و نصب شوند اما در نهایت باعث کاهش زمان بارگذاری در داخل بازی شده و سرعت در انجام عملیات بازی افزایش خواهد یافت و در کل بازی روان‌تر خواهد شد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات