چارت انگلستان تحت سلطه کرش

چارت انگلستان تحت سلطه کرش

احمد هاتفی ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ نظرات

بازی Crash Bandicoot’s N. Sane Trilogy پنج هفته است که منتشر شده و در این مدت توانسته ۳ بار صدر چارت بازی‌های پرفروش بریتانیا را تصاحب کند. با گیمر همراه باشید.

 

باز هم کرش و باز هم صدرنشینی این بازی در چارت بازی‌های پرفروش این هفته انگلستان.

طبق اظهارات مدیر این شرکت آماری، این عنوان موفق در حال حاضر به عنوان یک بازی انحصاری پلی‌اسیتشن ۴، بیشتر از هر عنوان انحصاری دیگر از این کنسول، موفق به قرار گرفتن در صدر این جدول شده است همچنین این بازی بیشترین صدر نشینی از میان بازی‌های سال ۲۰۱۷ را تا به حال به خودش اختصاص داده است.

 

در چارت این هفته کشور انگلستان شاهد این هستیم که بازی GTA V باز هم به بالای جدول آمده است و نسبت به هفته گذشته خود ۱ رده صعود داشته است و جایگاه دوم این جدول را ازآن خود کرده است.

رده سوم این جدول در اختیار بازی Fallout 4 قرار گرفته است که پس از مدت‌ها باز هم به میان ۱۰ بازی پرفروش آمده است و هفته پیش هم در جایگاه چهارم این چارت قرار گرفته بود. عنوان Doom که هفته پیش در رده ۵ قرار داشت این هفته صعود یک پله‌ای داشته است و به رده چهارم دست یافته است.

بازی Dishonored 2 نیز از عناوینی است که این هفته صعود یک پله‌ای داشته است و این عنوان نیز این هفته در جایگاه پنجم می‌باشد. Splatoon 2 یکی از عناوین انحصاری کنسول نینتندو سوییچ می‌باشد که هفته گذشته در رده دوم این چارت قرار داشت و این هفته با سقوطی ۴ پله‌ای به رده ششم رسیده است.

عنوان Battlefield 1 این هفته با صعود همراه بوده است و از رده ۱۴ هفته پیشش به جایگاه هفتم در این هفته در چارت بازی‌های پرفروش دست یافته است. Miitopia که انتظار می‌رفت این هفته از جمع ۱۰ بازی پرفروش هفته جدا شود، تنها با یک پله سقوط نسبت به هفته گذشته، موفق به قرار گرفتن در رده هشتم این جدول شده است.

FIFA 17 یکی از نام‌هایی است که همیشه در بین ۱۰ بازی پرفروش چارت انگلستان بوده است و این هفته هم در رده نهم جای گرفته است و نسبت به هفته پیش تغییری را شاهد نبوده است.

در رده دهم این چارت عنوان Tom Clancy’s Rainbow Six Siege قرار گرفته است که هفته پیش در رده ۱۳ بود.

در ادامه می‌توانید لیست کامل لیست کامل چارت بازی‌های پرفروش این هفته (۱ – ۷ آگوست) کشور انگلستان را مشاهده کنید.

  1. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
  2. Grand Theft Auto V
  3. Fallout 4
  4. Doom
  5. Dishonored 2
  6. Splatoon 2
  7. Battlefield 1
  8. Miitopia
  9. FIFA 17
  10. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات