لیست انیمه های احتمالی شبکه Netflix

لیست انیمه های احتمالی شبکه Netflix

امیر پورمحمد ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ نظرات

شبکه نتفلیکس از ۱۳ سریال انیمه خود که در سال آینده توسط این شبکه پخش خواهند شد سخن می‌گوید. با گیمر همراه باشید.

 

در میان این ۱۳ سریال نام Devilman Crybaby که به نوعی بازسازی از انیمه مشهور کره‌ای با همین نام که توسط گو ناگایی (Go Nagai) ساخته شده است بیش‌تر به چشم می‌خورد. این مانگانی که به صورت ده قسمت خواهد بود در بهار سال ۲۰۱۸ شروع به پخش خواهد کرد. داستان این مجموعه در مورد موجودات اهریمنی خواهد بود که بر زمین حکم‌فرمایی می‌کنند.

انیمه مشهور دیگری که در این لیست به چشم می‌خورد انیمه A.I.C.O. Incarnation است که توسط استودیو Bones (My Hero Academia) در حال ساخت است.

شبکه نتفلیکس داستان انیمه را به صورت زیر توضیح داده است:

“دختر جوان ۱۵ ساله‌ای به نام آکو خانواده خود را در حادثه آتش‌سوزی از دست داده است. و وی اکنون در حال کشف رازی در مورد دانش‌آموز جدید مدرسه است و…”

 

این سریال که ۱۲ قسمت خواهد داشت در بهار سال ۲۰۱۸ شروع به پخش خواهد گردید.

از انیمه مهم دیگر در این لیست می‌توان به انیمه Cannon Busters که توسط دستیار کارگردان انیمه محبوب boondocks ساخته شده است اشاره کرد. داستان این انیمه در مورد یک رباط رها شده خواهد بود. این انیمه طی ۱۲ قسمت پخش خواهد شد.

از دیگر انیمه‌های مهم در این لیست می‌توان به انیمه روح درون پوسته که بر اساس مانگانی بسیار زیبایی با همین نام که بیش از ۲۵ سال پیش ساخته شده است. همچنین فیلم هالیوودی این مجموعه داستان نیز چندی پیش با بازی اسکارلت جوهانسون (Scarlett Johansson) اکران گردید.

نتفلیکس همچنین از ساخته شدن انیمه‌ای تک قسمتی بر اساس و محتوای داستانی گودزیلا خبر داد. هیچ تریلری از این فیلم منتشر نشده است ولی با توجه به شایعات داستان انیمه مربوط به بیست هزار سال آینده است. زمانی که گودزیلا بر جهان حکومت می‌کند.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات